چرا رونالدو از شایعه انتقال نیمار عصبانی است؟
۶۷۷۴۴۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۱
۶۸۵۴ 
رونالدو امشب فرصت خوبی برای اثبات توانایی های خود به هواداران نیمار در باشگاه رئال مادرید دارد.
ورزش سه: افزایش شایعات تمایل رئال مادرید به جذب نیمار و تصدیق این موضوع از سوی فلورنتینو پرز، هرگز به مذاق رونالدو خوش نیامد و حالا او امشب قصد دارد با زدن گل شماره 100 خود در لیگ قهرمانان برای رئال مادرید، نشان دهد فعلا نیازی به جذب جانشین برای او نیست.
 
در ابتدای فصل اوضاع خیلی بر وفق مراد رونالدو پیش نرفت و آمار نامناسب گلزنی او در لالیگا باعث شد بسیاری پایان دوران درخشش او را متصور شوند. اما در هفته های اخیر رونالدو به اوج بازگشته و امشب قصد دارد مقابل نیمار و دیگر ستاره های رقیب، توانایی های خود را نشان دهد.
 
چرا رونالدو از شایعه انتقال نیمار به رئال، عصبانی است؟
 
اگرچه دقت پاس نیمار و رونالدو تقریبا برابر بوده، اما ستاره PSG 14 پاس گل و CR7 تنها 5 پاس گل داده اند و خلق موقعیت نیمار 89 و برای رونالدو 35 بوده است.
 
اما رونالدو در فصل جاری 28 بازی و 2344 دقیقه و نیمار 27 بازی 2427 دقیقه بازی کرده اند که ستاره برزیلی 27 گل (تقریبا هر 90 دقیقه یک گل) و رونالدو 23 گل (تقریبا هر 102 دقیقه یک گل) به ثمر رسانده اند که  خیلی تفاوت چندانی ندارد.
 
با توجه به دشواتر بودن لالیگا به لاشامپیونا، رونالدو معتقد است هنوز زمان یافتن جانشین برای او فرا نرسیده و امشب بهترین فرصت برای او در راستای اثبات این نظریه خواهد بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج