تکذیب ادعای تخریب قبور در جوار امامزاده عبدالله‌
۶۷۷۴۷۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳
۶۱۱۹ 
رئیس اداره اوقاف شهرری ادعای تخریب قبوردر جوار امامزاده عبدالله (ع) شهرری را کذب محض خواند و گفت: تعداد اندکی قبر قدیمی در صحن اصلی امامزاده هم‌سطح‌‌سازی شده است.
خبرگزاری تسنیم: حجت‌الاسلام سعید اوتارخانی در گفت‌وگو با خبرنگار در گفت‌وگو با خبرنگار درباره تخریب تعدادی قبر در امامزاده عبدالله (ع) شهرری اظهار کرد: تخریب این قبور شایعه بوده و فقط تعداد اندکی قبر قدیمی در صحن اصلی امامزاده در راستای هم‌سطح‌‌سازی صحن اصلی کف‌سازی شده‌اند.

وی با بیان اینکه همین قبور در سال 75 نیز کف‌سازی شده‌ بودند، ادعای خرید و فروش قبور در صحن اصلی را نیز شایعه دانست.

رئیس اداره اوقاف شهرری با اشاره به اینکه قبرستان اصلی امامزاده عبدالله در محوطه‌ای پشت امامزاده واقع شده است، تصریح کرد: این محوطه‌ای که هم‌سطح‌سازی شده و کف‌سازی قبور انجام شده است در محل رفت و آمد مردم قرار دارد و برای اینکه مردم بتوانند از محل معنوی امامزاده بهتر استفاده کنند، این فعالیتها انجام می‌شود.

وی تصریح کرد که در این هم‎سطح‌سازی و اقدامات عمرانی هیچ آسیبی به قبور وارد نمی‌شود.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1396/11/25
قبر فروشی کاسبی اماکن مقدس برای کسانی که یک عمر گناه کردند وفکر میکنند با دفن درکنار این اماکن بخشیده میشوند
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1396/11/25
چرا دروع می گوید تمام قبور تخریب و استخوانهای انها با نخاله خارج شد که بهدا بفروش برسانید اقایان مسول بروید از محل تحقیق کنید اینها بدنبال فروش قبور مردم هستن
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1396/11/25
شما اگر مسلمان هستید بریر ببیند وتحقیق از اهالی امامزاده عبدالله کنید انها بدنبال فروش هستن روز روشن دزدی اونه از کنار فروش قبور مسامین توسط مسول امازاده عبدالله شهرری همه اهالی وسریداران در جریان کامل هستن فکر کردن با تگذیب مردم خر می شون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج