ادعای عجیب مردی که دستور قتل پسرش را داد
۶۷۷۵۶۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۴
۱۹۵۱۰ 
مردی که دستور قتل پسرش را صادر کرده بود، در بازجویی‌ها مدعی شد برای رهایی فرزندش از دست طلبکاران چنین نقشه‌ای را طراحی کرد و هدفش آسودگی فرزندش بود. تحقیقات درباره این پرونده از ساعت ٢٠ روز ١٩ آذر و زمانی آغاز شد که فردی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ استان کرمان از کشف جنازه‌ای در منطقه خارج از شهر خبر داد.
روزنامه شرق: مردی که دستور قتل پسرش را صادر کرده بود، در بازجویی‌ها مدعی شد برای رهایی فرزندش از دست طلبکاران چنین نقشه‌ای را طراحی کرد و هدفش آسودگی فرزندش بود. تحقیقات درباره این پرونده از ساعت ٢٠ روز ١٩ آذر و زمانی آغاز شد که فردی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ استان کرمان از کشف جنازه‌ای در منطقه خارج از شهر خبر داد.
 
وقتی مأموران به محل اعلام‌شده رفتند خود را در برابر جنازه پسری جوان دیدند که هدف ضربات متعدد چاقو قرار گرفته بود. جسد به پزشکی قانونی منتقل و بعد از انجام آزمایش‌های اولیه معلوم شد این جوان ٦٢ بار مورد اصابت چاقو قرار گرفته و به‌‌علت پارگی رگ‌ها وخون‌ریزی شدید جان باخته است. از سویی هیکل تنومند این جوان نشان می‌داد او به احتمال زیاد ورزشکار است و قاتل یا قاتلان برای پیشبرد نقشه خود او را غافلگیر کرده و در شرایطی به وی حمله‌ور شده‌اند که او امکان دفاع از خود را نداشته است.
 
تحقیقات مقدماتی پلیس، هویت مقتول به نام کاظم را فاش کرد و مأموران سراغ خانواده او رفتند. اعضای خانواده کاظم گفتند او روز حادثه برای انجام کاری از خانه خارج شد و بعد از آن دیگر بازنگشت و خبری نیز از خودش نداد. تلاش‌های اولیه پلیس برای دست‌یافتن به ردی از متهم یا متهمان بی‌نتیجه بود و تحقیقات به‌کندی پیش می‌رفت تا اینکه برادر کاظم با مراجعه به پلیس آگاهی اطلاعات مهمی را در اختیار آنها قرار داد. این مرد که به‌شدت پیگیر پرونده قتل برادرش بود و تلاش می‌کرد قاتل هرچه زودتر شناسایی و دستگیر شود، گفت: «پیامکی از شماره‌ای ناشناس به‌ دستم رسیده که در آن تهدید شده‌ام اگر پرونده قتل کاظم را پیگیری کنم، من را نیز به قتل خواهند رساند».کارآگاهان بلافاصله شماره ارسال‌کننده پیام تهدیدآمیز را در پرونده ثبت و تحقیقات خود را روی این سرنخ متمرکز کردند. از این طریق بود که صاحب سیم‌کارت شناسایی و به‌عنوان نخستین مظنون پرونده شناسایی شد.
 
این مرد که حمید نام دارد، در بازجویی‌ها ابتدا هرگونه ارتباط با قتل جوان ٢٥ساله را تکذیب کرد، اما وقتی مدارک را علیه خودش دید لب به اعتراف گشود و گفت او کاظم را به دستور پدر مقتول به قتل رسانده است. حمید توضیح داد: «سال ٩١ در نزاعی مرگ‌بار شرکت داشتم و به‌همین علت دستگیر و روانه زندان شدم. در زندان با مردی ثروتمند به نام جلیل آشنا شدم که به‌جرم جعل زندانی شده بود. من و جلیل در مدت حبس با هم دوست بودیم اما بعد از آزادی دیگر خبری از او نداشتم تا اینکه چندی قبل مردی سراغم آمد و گفت جلیل او را فرستاده است. جلیل رستوران داشت و آن مرد کارگرش بود. به خواسته کارگر به رستوران جلیل رفتم و با او هم‌صحبت شدم.
 
دوستم به من گفت سال‌ها قبل پسری به نام کاظم را از شیرخوارگاه آورده و به فرزندی قبول کرده، اما حالا کاظم بلای جان او شده و اذیتش می‌کند. جلیل به من گفت از رفتارهای کاظم به‌ستوه آمده و دیگر نمی‌تواند تحمل کند به‌همین دلیل می‌خواهد او را بکشد. جلیل پیشنهاد انجام این کار را به من داد و من هم قبول کردم».متهم به قتل درادامه ماجرا را این‌طور شرح داد: «جلیل طبق نقشه‌ای که کشیده بودیم کاظم را به بهانه اینکه از من چک بگیرد به خانه‌ام کشاند. سپس من همراه دو نفر از دوستانم دست‌وپا و دهان او را بستیم و در صندوق‌عقب خودرو گذاشتیم. سپس به منطقه‌ای خارج از شهر حرکت کردیم.
 
در راه کاظم مرتب به درِ صندوق می‌کوبید از ترس اینکه در باز شود، توقف کردیم و من دیدم او دست‌وپا و دهانش را باز کرده است بدون اینکه به او فرصت مقاومت بدهم با چاقو چندین ضربه به وی وارد کردم و سپس جسدش را در بیابان انداختیم».اعترافات این مرد سبب شد پدر مقتول بازداشت شود. او وقتی فهمید حمید همه جزئیات را شرح داده است، لب به اعتراف گشود و گفت: «به‌دلیل مشکلات مالی‌ای که برایم پیش آمده بود راهی زندان شدم و آشنایی من و حمید نیز به همان دوران بازمی‌گردد.
 
ماجرا از این قرار است که من به‌دلیل مشکلات مالی مجبور شدم از چک‌های کاظم استفاده کنم اما چک‌ها برگشت می‌خورد و پسرم به‌دردسر افتاده بود برای اینکه او را از دست طلبکاران رها کنم، این نقشه را کشیدم و از حمید خواستم پسرم را به‌ قتل برساند».بنا بر این گزارش، متهمان درحال‌حاضر در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:01 - 1396/11/26
این هم از پدر توی این دنیا دیگر به هیچ کس نباید اعتماد کرد
Iran, Islamic Republic of
08:03 - 1396/11/26
چی بگم من که گیج شدم فقط میتونم بگم متاسفم همین
پاسخ ها
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
لطفا هرجای پست نزار افغان
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1396/11/26
اصل ماجرا اینه که با استفاده از چک های پسرت به پول هنگفتی دست پیدا کردی بعدش خواستی پسرتو بکشی تا طلبکاران دستشون به جایی بند نباشه و پسرت هم نتونه پای تورو وسط بکشه.
پاسخ ها
دروغگو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
در حقیقت کاربر بهزاد از نوشته هات مبشود تشخیص داد که از سواد،علم شعور آمادگی ذهن، سناربوی نزدیک به حقیقت و خلاصه یک آدم ششدانگ تمام و کمال هستین از خداوند بزرگ برای شما سلامتی و طول عمر آرزومندم اما در پایان بنظر میرسد با این همه حسن که دارید فکر کنم بیکار باشی البته با پوزس و عذرخواهی تمام،
Iran, Islamic Republic of
08:57 - 1396/11/26
خدایا خودت رحم کن آخر الزمان شده پناه بر خدا
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1396/11/26
دست همه پدرهارومیبوسم،‌ ولی برام قابل هضم نیست که یه پدربخاطر پول پاره تنش رواینطور بکشه.یه پسر قربانی زیاده خواهی پدرش بشه واقعا برام عجیبه.خدارحمتش کنه.
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1396/11/26
دست همه پدرهارومیبوسم،‌ ولی برام قابل هضم نیست که یه پدربخاطر پول پاره تنش رواینطور بکشه.یه پسر قربانی زیاده خواهی پدرش بشه واقعا برام عجیبه.خدارحمتش کنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
ناپدری بوده نه پدر واقعی
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1396/11/26
اخه یعنی چی پدر خنگ وخرفت مگه عقلت رو خورده بودی این چه کاری بود
پاسخ ها
دروغگو
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
کاربر محترم بیتا، انسان این موجود دو پا که اشرف مخلوقات خواندند، جایزالخطا خطاست، در قرآن مکرم هم میشه کلمات اشتباه و غلط گفت، حالا این کاریست شده دیگه این پسر زنده نميشه، اما پدران بعدی را ارشاد نمایید که پیر خود را به قتل نرسانند اگر هم مطمئن شدند پسرشان مهدورالدم است خود اقدام کنند پای یک مفر بدبخت بیچاره را وسط نکشند، در مورد همسر کشی، چه زن و چه مرد هم بگویید که با همسرتان شرعا، قانونا، عرفا، اخلاقا عهد و میثاق بستید مشغول ذمه نشوید و از این عمل زشت بی نتیجه جدا خودداری کنید خواهر یا مادر تان نیست همانطور که اون مرد پدر یا براثرشان نیست، با دو سه جمله حلال شده، با دوسه کلمه حرام، پس طلاق برای چی درست شده طلاق بدهید یا طلاق بگیرید و چند متر طناب و یک عمر تا چند نسل بدبختی و نکبت عداوت بی دلیل دریت نکنید بروید، اگه آخرین راه بود سراغ طلاق نه همسر کشی!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
چی میگی دروغگو خطا با جنایت فرق داره روی قتل یه انسان نمیشه اسم خطا گذاشت چقدر سهل میگیرید جنایت به این بزرگی رو، همینه که دیگه کسی از قتل و جنایت هراس نداره چون در حد یه خطا پیش پا افتاده شده و به چشم خطا بهش نگاه می کنید
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1396/11/26
وای خدا مخ آدم سوت میکشه اول با چک های پسرش کار کرده بعد پسر رو کشته و تمام ، فکر کرده از دست طلب کارها راحت میشه اینم یه نوع کلاه برداری جدید یعنی شیطان هم در برابر اینا کم میاره
خدایا یعنی پسرش رو فدای پول و ثروت کرده مردتیکه سگ صفت
پاسخ ها
دروغگو
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
کاربر محترم ویژه گرانقدر و دلسوز هم وطن، شما کاملاً درست گفتید، شاید از بس که اینطور مسایل زیاد و بصورت روزانه که چی بگم، ساعتی و دقیقه ای شده درست، اما هر جنایتی هم فقط از یک خطای ساده یا با برنامه شروع میشود، من که جنایت این عمل را نفی و نهی نکردم، فقط اشاره ای به برخی انسان ها را که با نام انسان کارها و اعمالی انجام میدهند که فکر هبچ اهریمن یا شیطان سراپا شیطانی انجام نمی دهد منظور و مفهوم نوشته من در اینجا زمینه بوده، شما بزرگوار ببخشید که بد برداشت فرمودید،
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1396/11/26
تف به ذات بیشرف همچین پدری.پدرسوخته خودتو میکشتی .حیوون هنچین کاری نمیکنه که تو کردی.
لعنت خدا برتو و اون همدستت
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1396/11/26
من یک پرسپولیسی دو آتیشه هستم منظورم اون کاربری بود که هی میگفت با رمز شفر برنده میشیم حالا دیدید ابروی ما رو بردید
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1396/11/26
الهی خیر نبینی ای مرد بیرحم
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1396/11/26
خیلی نامردی
اسم پدر حیفه برات
پاسخ ها
حقگو
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
بابا ناپدریش بوده .
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1396/11/26
پسر واقعی خودش نبوده از پرورشگاه اورده ولی باز هم خیلی شرم اوره
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1396/11/27
درسته که از پرورشگاه آورده ... ولی دلیل نمیشه که اونو به قتل برسونه ....
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1396/12/01
خدا لعنتت کند پدر بی رحم از خدا بی خبر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
چ پسرناخلفی بوده.پدره دلش سوخته خاسته راحت بشه ازدست طلبکاران.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج