اعترافات عاملان دو جنایت خانوادگی
۶۷۷۵۶۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۷
۲۱۸۲۵ 
عاملان دو جنایت خانوادگی بعد از بازداشت از سوی کارآگاهان جنایی به ارتکاب قتل اعتراف کردند. یکی از متهمان همسرش را به قتل رسانده و دیگری خواهرش را کشته است.
روزنامه شرق: عاملان دو جنایت خانوادگی بعد از بازداشت از سوی کارآگاهان جنایی به ارتکاب قتل اعتراف کردند. یکی از متهمان همسرش را به قتل رسانده و دیگری خواهرش را کشته است.
 
کارآگاهان جنایی استان چهارمحال‌وبختیاری در پی دریافت گزارشی مبنی بر مرگ زن ٤٠ ساله به علت برق‌گرفتگی تحقیقات خود را آغاز کردند و به‌دنبال سرنخ‌هایی، از جمله وجود اختلافات خانوادگی و خراشیدگی و کبودی در ناحیه گردن مقتول، همسر این زن مظنون شدند و او را دستگیر کردند.

 متهم در بازجویی‌ها ابتدا منکر هرگونه نقشی در قتل همسرش شد، اما در مواجهه با دلایل و مدارک ارائه‌شده، لب به اعتراف گشود و گفت: زمانی که فرزندانم مدرسه بودند با توجه به اختلافات قبلی، با جدال لفظی بین من و همسرم و از دست‌دادن کنترل خود، همسرم را با استفاده از روسری خفه کردم. سپس برای صحنه‌سازی رشته سیم برقی را به بدن او وصل کرده و در تماس با پلیس ١١٠ مرگ همسرم را به علت برق‌گرفتگی گزارش کردم. دومین جنایت در استان فارس اتفاق افتاد و کارآگاهان وقتی از آن باخبر شدند که جوانی با مرکز فوریتی‌های پلیسی ١١٠ تماس گرفت و اعلام کرد خواهرش را کشته است.
 
او سپس نشانی محل سکونتش را به پلیس داد. مأموران وقتی در محل حاضر شدند جنازه غرق در خون دختری جوان را که به‌نظر می‌رسید هدف ضربه چاقو قرار گرفته است، مشاهده کردند. در ادامه متهم به نام جمشید تحت بازجویی قرار گرفت. او گفت: «من و خواهرم در خانه پدری‌مان تنها زندگی می‌کردیم از مدت‌ها قبل به خواهرم جمیله ظنین شده و حتی با او سر این موضوع مشاجره کرده بودم. چند روز قبل هم بر سر همین مسئله با هم دعوا کردیم بعد از آن قهر بودیم و کاری به هم نداشتیم تا اینکه شب حادثه خواهرم نیمه‌شب به خانه بازگشت.
 
من که از این رفتارهای او به‌شدت عصبانی بودم دلیل تأخیرش را پرسیدم که جواب داد کارهایش به من ربطی ندارد. همین حرف باعث شد دوباره مشاجره شروع شود. خواهرم حین دعوا به من حمله کرد و من هم او را به زمین کوبیدم و با چاقو زخمی‌اش کردم البته فکر نمی‌کردم اتفاق خاصی افتاده باشد. بعد از آن رفتم خوابیدم.
 
حدود ساعت سه بعدازظهر بود که بیدار شدم و دیدم خواهرم در همان‌جایی که دعوا می‌کردیم روی زمین افتاده است. جلو رفتم و فهمیدم بدنش سرد است. به‌شدت ترسیده بودم. هرگز فکر نمی‌کردم همان یک ضربه باعث مرگ او شود. در‌حالی‌که نمی‌دانستم چه‌کار کنم با برادرم تماس گرفتم و او به من گفت بهتر است به پلیس تلفن کنم و واقعیت را بگویم».بنا بر این گزارش، این متهم و مرد همسرکش در بازداشت به‌سر می‌‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:03 - 1396/11/26
چی بگم من که گیج شدم فقط میتونم بگم متاسفم همین
Iran, Islamic Republic of
08:08 - 1396/11/26
مردم دیوانه شده اند به سر کوچکترین بحثی ادم می کشند دیگه فامیل وبیگانه نمی شناسند خدایا خودت کمک کن
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1396/11/26
متاسفم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
متاسفم
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1396/11/26
سلام من هم خیلی ناراحت که چنین اتفاقی افتاده است بالاخره دنیا ارومه همین است
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1396/11/26
بیخود نیست ایران شده عصبانی ترین کشور دنیا
چقدر کشتن انسان ها راحت شده انگار دارن پشه میکشن
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1396/11/26
من مطمئنم رسول ادمین همین سایته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
راستش منم به همین فکر میکردم فکر کنم دارن میزان تحمل ماها رو اندازه میگیرن
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1396/11/26
اینجا ایرانه یا تگزاس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج