طنز؛ زيرخاکي‌ترين مردم دنيا!
۶۷۷۶۵۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
۷۷۸۸ 
پوریا عالمی در ستون طنز روزنامه شرق نوشت: طبق اخبار واصله، مسئولان، مديران و زحمتکشان که داشتند شبانه‌روزي تلاش مي‌کردند تا هواي پايتخت ايران از آلودگي نجات پيدا کند، خسته شدند و همگي با هم خواب ماندند و ديروز سر کار نرفتند، به همين دليل هواي تهران خودبه‌خود خوب شد.
پوریا عالمی در ستون طنز روزنامه شرق نوشت: طبق اخبار واصله، مسئولان، مديران و زحمتکشان که داشتند شبانه‌روزي تلاش مي‌کردند تا هواي پايتخت ايران از آلودگي نجات پيدا کند، خسته شدند و همگي با هم خواب ماندند و ديروز سر کار نرفتند، به همين دليل هواي تهران خودبه‌خود خوب شد.مردم از مسئولان تقاضا کردند اگر مي‌شود چند روز سر کار برنگردند. همچنين حالا که يک ساعت مسئولان هوايي دير رفتند سر کار و هوا خوب شد، پيشنهاد مي‌کنيم مسئولان و مديران اقتصادي کشور هم که هر کاري مي‌کنند دلار پايين نمي‌کشد، کرکره را بکشند پايين و بروند تعطيلات تا قيمت دلار بيايد پايين.
 
همين الگو را براي باقي مشکلات مملکت پيشنهاد مي‌کنيم.اما واقعا اگر مسئولان بروند مرخصي، همه‌چيز حل است؟ مسئله اصلي اين است که چون نگهداري حيوانات خانگي مثل سگ و گربه و آوردن آنها در خيابان ممنوع است، مردم تهران جاي سگ و گربه، ماشين نگه مي‌دارند و ماشينشان را مي‌آورند بيرون دور مي‌زنند. حق هم دارند.
 
درواقع به‌ازاي هر تهراني دوتا ماشين وجود دارد؛ يکي زوج، يکي فرد. اگر دولت اعلام کند آوردن حيوان خانگي به پارک و خيابان ممنوع نيست، نصف ترافيک تهران حل مي‌شود.از ما مي‌پرسند هواي خوزستان چي؟ ما معتقديم خوزستاني‌ها واقعا وضعشان از باقي شهرها و تهران بهتر است. چرا؟ ببينيد الان خوزستان و غرب ايران را طوري خاک و گردوغبار برداشته که عملا خوزستاني‌ها زيرخاکي محسوب مي‌شوند. در نتيجه سازمان ميراث فرهنگي بايد بشود مسئول مردم خوزستان.
 
آن‌وقت زيرخاکي‌ها مي‌توانند بروند خارج عشق‌وحال و بعد تازه آن‌موقع است که قدر مسئولان مملکت را مي‌دانند. واقعا اگر چنين سياست‌هاي کلاني نبود و مردم غرب ايران زيرخاکي نمي‌شدند، آينده آنان اين‌قدر روشن بود؟خود تهراني‌ها با تجمع جلوي سازمان محيط زيست درخواست کردند اگر مي‌شود مسئولان يک كاري كنند كه تهران هم مثل خوزستان شود که آينده آنها هم روشن شود.
 
يکي از مسئولان در پيامي به مردم گفت: ايراني‌ها خاکي‌ترين مردم جهان هستند، اما خوزستاني‌ها بيشتر.همچنين چند مقام مسئول که در جاهاي خوش‌آب‌وهوا بودند، به صورت آنلاين و زنده، جلوي دوربين يک مشت خاک ريختند روي سرشان و گفتند ما با شما ابراز همدردي مي‌کنيم. اين عزيزان بعد از عمليات خاک‌برداري، سريع براي مداوا به خارج رفتند که يک‌موقع خاک توي چشمشان نرفته باشد. پايان.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:29 - 1396/11/26
مدیران دانا = کشور در رفاه وامنیت
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1396/11/27
بابا جان من خودم وقتی داشتم از سمت شرق وارد تهران میشدم دود غلیظی را در پارک لویزان دیدم که تمام فضای شرق تهران را پوشانده بود وانگار به عمد در آنجا چیزی میسوزاندند که هوا را آلوده کنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج