رصد فضای مجازی برای جلوگیری از اخلال در بازار ارز
۶۷۷۶۹۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
۶۹۷۷ 
رییس پلیس فتا پایتخت با اعلام اینکه در پی دستگیری‌های اخیر دلالان ارز شبکه‌های مجازی نیز کنترل و رصد می‌شوند، گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر وجود فروش غیرقانونی ارز در شبکه‌های مجازی به ما گزارش نشده است.
خبرگزاری ایلنا: رییس پلیس فتا پایتخت با اعلام اینکه در پی دستگیری‌های اخیر دلالان ارز شبکه‌های مجازی نیز کنترل و رصد می‌شوند، گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر وجود فروش غیرقانونی ارز در شبکه‌های مجازی به ما گزارش نشده است.

سرهنگ تورج کاظمی در پاسخ به این سوال که آیا خرید و فروش غیرقانونی ارز در شبکه های مجازی نیز صورت می‌گیرد، گفت: طبق تدابیر پیش‌بینی شده، پلیس فتا نیز فضای مجازی را کنترل و رصد می‌کند تا اگر افرادی قصد داشتند، در فضای مجازی اخلال در بازار ارز ایجاد یا حرکتی کنند که تاثیرگذار باشد، شناسایی و به سرعت نسبت به این افراد اقدامات قانونی انجام شود.

او ادامه داد: تاکنون هیچ موردی در این زمینه به ما گزارش نشده، البته ممکن است مواردی باشد، اما در حال حاضر با رصدهایی که انجام دادیم، چنین گزارشی به ما نشده است.

رییس پلیس فتا پایتخت خاطرنشان کرد: برخی از فروشندگان ارز و صرافان قانونی تبلیغ مراکز خود را در فضای مجازی انجام می‌دهند.

گفتنی است؛ روز گذشته بالغ بر 90 نفر از دلالان و اختلال‌گران بازار ارز دستگیر شدند و 500 هزار انواع ارز کشف و ده صرافی پلمپ شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج