گوگل ۳٫۹ میلیون گوشی پیکسل فروخته است
۶۷۷۷۲۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
۷۸۵۷ 
از مهر ماه سال ۲۰۱۶ که شرکت گوگل گوشی‌های پیکسل را معرفی کرد تا امروز تنها ۳٫۹ میلیون دستگاه گوشی فروخته است. در واقع این میزان فروش گوشی‌های پیکسل در کل دنیا به اندازه فروش یک هفته آیفون است.
وبسایت دیجی‌کالا مگ - مجید نوردوست: از مهر ماه سال ۲۰۱۶ که شرکت گوگل گوشی‌های پیکسل را معرفی کرد تا امروز تنها ۳٫۹ میلیون دستگاه گوشی فروخته است. در واقع این میزان فروش گوشی‌های پیکسل در کل دنیا به اندازه فروش یک هفته آیفون است.

شرکت گوگل از سال ۲۰۱۶ به بعد دو گوشی پیکسل و پیکسل XL و پیکسل ۲ پیکسل ۲ XL را راهی بازار کرد. براساس اطلاعات منتشر شده فروش گوشی‌های پیکسل در سال ۲۰۱۷ دو برابر بیشتر از سال ۲۰۱۶ بوده و گوگل از این بابت بسیار خوشحال است و فکر می‌کند که این گوشی‌ّها در مسیر پیشرفت درستی قرار گرفته‌اند. در حال حاضر گوگل ۲٫۸ درصد بازار کشور آمریکا را در اختیار دارد که این مقدار در سال ۲۰۱۶ تنها ۱٫۸ درصد بود.

دو گوشی پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL توسط شرکت‌های ال‌جی و HTC ساخته شده‌اند. البته که شرکت گوگل بخشی از شرکت اچ‌تی‌سی را با ۲۰۰۰ هزار نفر با قیمت ۱٫۱ میلیارد دلار خریداری کرد. گوگل امیدوار است که بتواند در طول‌ سال‌های آینده تعداد بیشتری گوشی پیکسل بفروشد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج