پوگبا با مورینیو اختلاف پیدا کرد
۶۷۷۷۴۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
۹۶۴۳ 
هافبک فرانسوی تیم فوتبال منچستریونایتد با آقای خاص در خصوص شیوه بازی شیاطین سرخ اختلاف نظر دارد.
خبرگزاری تسنیم: به نقل از دیلی میل، پل پوگبا به تازگی با سرمربی‌اش ژوزه مورینیو گپی داشته و با اعتراف به نارضایتی خود از پستش و شیوه بازی منچستریونایتد از آقای خاص خواسته که در آرایش تاکتیکی شیاطین سرخ تجدید نظر کند و به او آزادی عمل بیشتری بدهد.

گران‌ترین بازیکن تاریخ منچستریونایتد از ابتدای سال میلادی جدید از شرایط ایده‌آل فاصله گرفته طوری که حتی از ترکیب اصلی شیاطین سرخ برای بازی مقابل هادرزفیلد در لیگ برتر کنار گذاشت. این در حالیست که بسیاری از منتقدان و کارشناسان بر این باورند که پوگبا برای من‌یونایتد صرفاً حکم یک بازیکن لوکس را دارد که کار خاصی از دستش برای نجات فصل این تیم برنمی آید.

ظاهراً همین تحلیل‌ها باعث نگرانی پوگبا شده و او طبق ادعای نشریه دیلی‌میل، از مورینیو خواسته است که سیستم بازی تیم را تغییر دهد. یونایتد از زمان ورود الکسیس سانچس عمدتاً با سیستم 1-3-2-4 بازی کرده است و همین موضوع سبب شده که پوگبا یک خط عقب‌تر برود و جلوی خط دفاعی تیم پرسه بزند که این نارضایتی بازیکن فرانسوی را در پی داشته است.

پوگبا از مورینیو خواسته که به او پستی بدهد که در آن آزادتر باشد اما مورینیو موافق نیست چرا که به اعتقاد این مربی پرتغالی، توانایی‌های فنی و قدرت بدنی هافبک ملی‌پوش تیمش او را به گزینه‌ای خوب برای ایستادن کنار نمانیا ماتیچ تبدیل می‌کند.

در همین حال نشریه اکیپ فرانسه پا را فراتر گذاشته و نوشته است که اختلاف نظر پوگبا با مورینیو به جایی رسیده است که بازیکن فرانسوی از پیوستن به منچستریونایتد پشیمان شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج