مردم خوزستان، دردِ زندگی ابتدایی را دارند
۶۷۷۷۸۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۶
۴۱۱۱ 
دبیر اولین همایش حقوق شهروندی استان خوزستان با بیان اینکه مردم خوزستان، درد هوا، نفس کشیدن و زندگی ابتدایی را دارند، گفت: اگر این مردم در ادارات هم مورد بی‌مهری قرار بگیرند، مشکلی بر مشکلات آنها افزوده می‌شود.
خبرگزاری ایسنا: دبیر اولین همایش حقوق شهروندی استان خوزستان با بیان اینکه مردم خوزستان، درد هوا، نفس کشیدن و زندگی ابتدایی را دارند، گفت: اگر این مردم در ادارات هم مورد بی‌مهری قرار بگیرند، مشکلی بر مشکلات آنها افزوده می‌شود.

پروانه ولوی در اولین همایش حقوق شهروندی استان خوزستان که امروز (پنجشنبه 26 بهمن‌ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: از آذرماه سال گذشته با رونمایی از منشور حقوق شهروندی، رئیس جمهور این منشور را به طور رسمی وارد عرصه اجتماعی کرد و استان‌ها موظف شدند حداکثر تلاش خود را برای اجرای این منشور و فرمان انجام دهند.

وی تصریح کرد: در راستای اجرای منشور حقوق شهروندی، بنای ما بر اجرای صرف برنامه‌ها بدون لحاظ بحث علمی و توجه به مقدمات آن از قبل نبود و بنابراین از زمانی که این مسئولیت را عهده‌دار شدم، بنا را بر شناسایی جامعه هدف اجرای منشور حقوق شهروندی گذاشتیم.

نماینده تام‌الاختیار استاندار خوزستان در امور حقوق شهروندی ادامه داد: بر همین اساس در هشت شهر بزرگ و تعدادی از شهرهای کوچک استان، نیازسنجی انجام شد تا به طور اصولی شناسایی کنیم که چه نیازهایی برای خوزستان در حوزه حقوق شهروندی در اولویت است و چه کسانی باید در اولویت حقوق شهروندی دیده شوند.

ولوی افزود: بنابراین به طور روشن و مشخص بر اساس نیاز اجتماعی جامعه خوزستان، دسته‌بندی‌هایی صورت گرفت تا همه جامعه هدف متناسب با نیازهای خود طی مراحل مختلف در این دسته‌بندی دیده شوند و پس از آن راه‌های آغاز اجرای منشور حقوق شهروندی را احصا کنیم که یکی از راه‌های آن همین همایش امروز است.

وی با بیان اینکه آموزش حقوق شهروندی باید از میان مسئولان و ادارات استان که رابطه مستقیمی با مردم دارند، آغاز شود؛ عنوان کرد: اگر چنین کاری را آغاز کنیم و رضایت ارباب رجوع را در ادارات داشته باشیم، از آلام و دردهای مردم تا حدودی کاسته خواهد شد.

دبیر اولین همایش حقوق شهروندی استان خوزستان با اشاره به آلودگی هوای استان و پدیده ریزگردها اظهار کرد: مردم ما دردمند هستند. امروز مردم خوزستان، درد هوا، نفس و یک زندگی ابتدایی را دارند.

ولوی ادامه داد: اگر این مردم در ادارات هم مورد بی‌مهری قرار بگیرند، بار و مشکلی بر بارها و مشکلاتی که بر دوش آنان است، افزوده می‌شود. اگر بخواهیم برای اجرای منشور حقوق شهروندی، کار خود را آغاز کنیم باید از همین نقطه شروع کنیم و با ارباب رجوع درست حرف بزنیم و ارباب رجوع را درست ببینیم و حق آنها را پایمان نکنیم و خودمان به زخم خودمان نمک نپاشیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1396/11/26
حقوق شهروندی را از شورای حل اختلاف شروع کنید که یکی دوسال برای یک شکایت کوچک باید بدوی اخر ول کنی از شکایت بگذریوووووووووووووووووووفقط حرف نباشه که گوشمون پره
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1396/11/26
مگر نماینده ندارند مگه مدیران استانی ندارند
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1396/11/26
این که میگین درد زندگی ابتدایی اغراقه اما خیلی متاسفم استانی که اینهمه شهید داده و جنگید و بیشترین خسارت رو از جنگ دید اینچنان مظلومه.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
شعار میدادن با اینکه هوا نداربم ولی هواتو داریم حالا آقای رییس حمهور بیاد هواشونو داشته باشه ای خدا از دست بعضی از مردم
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1396/11/26
خیلی بده ک با تمام سرمایه ات کل کشور دارن زندگی میکنن و خودت آرزویه ساده ترین زندگی رو داشته باشی،،این حق ما نیست بخدا
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1396/11/26
اونوقت روحانی احمق صحبت از رفراندم میکنه
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1396/11/26
مهم نیست مهم تهران در رفاه باشه کافیه
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1396/11/26
یکی از بی عرضه ترین دولتها در طول تاریخ 2500 ساله ایران همین دولته دولت رانا و اختلاس و شعار مفت
Iran, Islamic Republic of
05:16 - 1396/11/27
خواستن توانستن تا مردم نخواهند چیزی درست نمیشود مدیران دانا کشور توانا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج