راهپیمایی ۲۲ بهمن به معنی تأیید آرمان انقلاب بود
۶۷۷۸۸۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۲
۶۶۰۸ 
الهه کولایی:
یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: در 22 بهمن امسال خیل عظیمی از مردم حضور داشتند که این به معنی تایید ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی بود.
خبرگزاری فارس: الهه کوبایی استاد دانشگاه عصر امروز (پنجشنبه) در نشست تخصصی "جمهوری اسلامی و چشم انداز پیش رو" در حزب اتحاد ملت ایران با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: در 22 بهمن امسال خیل عظیمی از مردم حضور داشتند که این به معنی تایید ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی بود.

وی افزود: بسیاری از کسانی که راهپیمایی 22 بهمن امسال حضور داشتند افراد مستضعف جامعه بودند و این به منزله تایید ارزش ها و آرمان های انقلاب بود اما این حضور باید تبدیل به کارآمدی نظام در تحقق خواسته‌های مردم شود.

به باور کولایی بسیاری از مردم ایران همچون گذشته پشت انقلاب هستند.

این استاد دانشگاه در ادامه به نقد برخی سیاست‌ها پرداخت و گفت: حاصل برخی سیاست‌ها در این 40 سال ایجاد یک ساختار معیوب دولتی است که سبب فساد، نابرابری و رانت شده است.

وی با اشاره به علت فروپاشی شوروی تاکید کرد: شوروی یک ابر قدرت با پاهای گلی بود چون فساد پایه‌های شوروی را از درون پوک و نابود کرد.


این استاد دانشگاه با بیان اینکه بزرگترین تهدید برای جامعه ایران نا امیدی است، بر ضرورت حل مشکلات اقتصادی، مبارزه با فساد، مسئله آب و بیکاری تاکید کرد.

کولایی در ادامه درباره تغییرات نسلی در جامعه ایران ضمن تصریح بر اینکه تغییرات نسلی نمی تواند تهدیدی برای انقلاب اسلامی باشد، اظهار کرد: فکر نمی کنم نسل جدید با ارزش های انقلاب اسلامی زاویه ای داشته باشد.

وی در همین رابطه، آزادی، برابری، عدالت خواهی و نفی تبعیض و سلطه را جزو ارزش های انقلاب اسلامی دانست و در عین حال تاکید کرد که ما امروز دچار شکاف نسلی هستیم.

کولایی افزود: ما نتوانسته بین نسل ها و واقعیت های جامعه آحاد ارتباط کنیم چرا که این واقعیت ها به شدت در حال تغییر هستند.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: باید بپذیریم که ایجاد سدهای مکانیکی به پایان رسیده و باید به اقناع و راضی‌کردن مردم رو آورد.

وی در پایان از عدم استفاده و بهره وری از نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی انتقاد و تصریح کرد: ما این همه دانشگاه تاسیس کرده آیم اما واقعا از نخبگان این دانشگاه ها چه استفاده هایی در زمینه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کرده ایم؟
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1396/11/27
توی یک مطلب 20 کلمه ای 17 تا استاد دانشگاه نوشته شده !!!
خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
02:37 - 1396/11/27
انقلاب مورد تایید است انچه مورد تایید نیست ویژه خواری وبیعدالتی است.
Iran, Islamic Republic of
03:46 - 1396/11/27
شکاف نسلها راتازه متوحه شدی اقناع کردم وراضی کردن مردم‌مگه میبینین همتون سروته یک کرباسین ابنو میگی بعدانقشهای فراوان‌میکشن
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1396/11/27
تایید آرمانهای انقلاب به معنی تایید مدیران و مسئولین فاسد ورانت خوار نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج