وضعیت تخصیص سهمیه طرح ترافیک به خبرنگاران
۶۷۷۹۳۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۹
۵۸۵۲ 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تشکیل کارگروهی برای بررسی نحوه اختصاص سهمیه طرح ترافیک به اصحاب رسانه خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تشکیل کارگروهی برای بررسی نحوه اختصاص سهمیه طرح ترافیک به اصحاب رسانه خبر داد.

محسن پورسید آقایی، در خصوص نحوه تخصیص سهمیه طرح ترافیک به خبرنگاران در طرح جدید ترافیکی پایتخت، گفت: چندی پیش جلسه‌ای با معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در خصوص تقسیم بندی سهمیه طرح ترافیک داشتیم.

وی با بیان اینکه طبق مصوبه شورای شهر باید آئین‌نامه‌ای درباره چگونگی ارائه سهمیه‌های نیم بها به خبرنگاران تدوین شود، گفت: در جلسه‌ای که با معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد داشتیم مقرر شد که نمایندگان معاونت مطبوعاتی، نمایندگان صنف رسانه و مدیران رسانه‌ای و همچنین صنف خبرنگاران کمیته‌ای تشکیل دهند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: به این دلیل که متولی رسیدگی به امور خبرنگاران وزارت ارشاد است، با معاونت مطبوعاتی این وزارتخانه صحبت کردیم و مقرر شد این تیم متشکل از اصحاب رسانه تشکیل شود که طی چند روز آینده این کمیته شکل خواهد گرفت و آنها با نمایندگان شورای شهر و شهرداری جلسات مشترکی را در خصوص نحوه تخصیص سهمیه خبرنگاران که بنا به مصوبه شورا عوارض آنها نیم بها محاسبه می‌شود، خواهند داشت.

 بر اساس مصوبه شورای شهر تهران تخفیف 50 درصدی برای خبرنگاران در طرح ترافیک جدید در نظر گرفته شده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج