بلاتکلیفی در تعیین تعرفه‌های واردات خودرو
۶۷۸۰۱۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
۵۷۱۹ 
نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل تهران با بیان اینکه بلاتکلیفی در تعیین تعرفه‌های واردات خودرو موج می‌زند، گفت: قیمت خودرو سالی یک‌بار باید افزایش پیدا کند.
خبرگزاری فارس: نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل تهران با بیان اینکه بلاتکلیفی در تعیین تعرفه‌های واردات خودرو موج می‌زند، گفت: قیمت خودرو سالی یک‌بار باید افزایش پیدا کند.

غلامحسین قاسمیان درباره وضع بازار، اظهار کرد: بازار همچنان در رکود قرار دارد و رونقی را در بازار شاهد نیستیم و فعالان صف ما مانند سایر اصناف با مشکلات زیادی مواجه هستند.

وی با تأکید بر اینکه از یک ‌طرف تعرفه خودروهای وارداتی را بالا برده‌اند، افزود : از طرفی هم می‌گویند می‌خواهیم این تعرفه را پایین بیاوریم، بلاتکلیفی در نرخ‌گذاری تعرفه‌های واردات خودرو موج می‌زند و متقاضیان خرید این خودروها را نیز با مشکل مواجه کرده است.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل تهران با بیان اینکه معلوم نیست قیمت دقیق و عادلانه خودروهای خارجی چقدر است، تصریح کرد: مردم این نگرانی را هم دارند و با مشکل روبه‌رو هستند.

قاسمیان با اشاره به اینکه واردکنندگان خودرو، خودروها را دپو کردند، اضافه کرد: قطره‌چکانی وارد بازار می‌کنند و قیمت‌ها بالا است.

وی با تأکید بر اینکه شرایط نرخ‌گذاری روی تعرفه توسط گمرک هم در افزایش قیمت خودروهای داخلی دخیل بوده است، تصریح کرد: شرایط سخت و پیچیده شده است.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل تهران با بیان اینکه شاهد افزایش قیمت خودروهای داخلی هم هستیم، اضافه کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت باید در این رابطه نظارت کند، چرا قیمت‌ها افزایش پیدا کرده است.

قاسمیان با اشاره به اینکه اگر قرار است قیمت‌ها افزایش یابد سالی یک‌بار باید شاهد افزایش قیمت خودرو باشیم، تصریح کرد: به‌ مرور زمان قیمت خودروی داخلی را افزایش می‌دهند، تولیدکننده داخل برای عقب‌نماندن از خودروهای خارجی قیمت خودروهای داخلی را بالا می‌برد.

وی با تأکید بر اینکه این موضوع باید جا بیفتد که مردم از نمایشگاه‌های پروانه‌دار خودرو خریداری کنند، اظهار کرد: فروش اینترنتی خودرو از برخی سایت‌های غیرمجاز خطرات زیادی به همراه دارد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج