هاینکس: مطمئنم نویر به جام جهانی می‌رسد
۶۷۸۱۳۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۰
۴۶۰۳ 
یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ، معتقد است که مانوئل نویر می تواند تا پیش از پایان فصل به میادین برگردد و در جام جهانی هم برای آلمان به میدان برود.
ورزش سه: یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ، معتقد است که مانوئل نویر می تواند تا پیش از پایان فصل به میادین برگردد و در جام جهانی هم برای آلمان به میدان برود.

 نویر در یک سال اخیر، سه بار دچار مصدومیت شد و بعد از آخرین آسیب دیدگی اش که در ماه سپتامبر برایش رخ داد، اعلام شد که برای 6 ماه از میادین دور خواهد بود.
 
هاینکس در آخرین کنفرانس مطبوعاتی اش اعلام کرد که این دروازه بان باتجربه برای پشت سر گذاشتن دوره نقاهت به تایلند رفته است.
 
او به خبرنگاران گفت:" او به توصیه من عمل کرد و برای اینکه تغییری در اطرافش رخ بدهد به سفر رفت. من از زمان بازگشتم، شرایط مصدومیت او را به دقت زیر نظر دارم. ما موفقیت های بزرگی را با هم جشن گرفتیم و من به او نه تنها به عنوان یک دروازه بان، بلکه به عنوان یک انسان احترام می گذارم.
 
 هاینکس: مطمئنم نویر به جام جهانی می‌رسد
 
مانوئل روی آمادگی بدنی اش کار می کند. او از نظر ذهنی شرایط خوبی دارد و پیشرفت خوبی داشته است.
 
من به او نگفته ام که باید برای دیدارهای چمپیونزلیگ در فوریه یا مارس آماده باشد. او را تحت فشار نگذاشته ام. من تقریبا مطمئنم که او تا پیش از پایان فصل برای بایرن بازی می کند و به جام جهانی هم می رود.
 
مانوئل نباید هیچ ریسکی بکند. همه چیز به او، دکترها، فیزیوتراپ ها و مربیان بدنساز بستگی دارد و من تصمیم می گیرم که او چه زمانی به تمرینات برگردد."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج