شاید پوگبا در تابستان یونایتد را ترک کند
۶۷۸۱۴۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
۵۸۳۸ 
پل اینس:
پل اینس، اسطوره منچستریونایتد معتقد است که شاید پل پوگبا از تصمیم خود مبنی بر بازگشت به یونایتد پشیمان شده و در تابستان این تیم را ترک کند.
ورزش سه: پل اینس، اسطوره منچستریونایتد معتقد است که شاید پل پوگبا از تصمیم خود مبنی بر بازگشت به یونایتد پشیمان شده و در تابستان این تیم را ترک کند.

پوگبا در سال 2012 به عنوان بازیکن آزاد از یونایتد جدا شد و در سال 2016، با 105 میلیون یورو به خدمت باشگاه درآمد و به گرانترین بازیکن تاریخ در آن زمان تبدیل شد. با این حال اینس معتقد است که احتمال جدایی او از یونایتد در تابستان پیش رو وجود دارد.

شاید پوگبا در تابستان یونایتد را ترک کند

او گفت:" اگر چیزی که راجع به پوگبا می‌گویند، اینکه او از بازگشت به یونایتد پشیمان است حقیقت داشته باشد، ناراحت می‌شوم ولی تعجب نمی‌کنم.می‌توانم درک کنم که چرا پوگبا از شرایطش ناراضی است زیرا مورینیو در پستی غیر از پست تخصصی اش به او بازی می‌دهد. 
و دوست دارد حمله کند، دوست دارد جلو بزند. او برای اینکه هافبک دفاعی باشد به یونایتد نیامده و مطمئنا از شرایطش راضی نیست. بنابراین چرا مورینیو او را در آن پست بازی می‌دهد؟ سیگنال هایی که از پوگبا دریافت می‌شود نشان می‌دهد که او خوشحال نیست  و اگر او خوشحال به نظر نیاید، فکر می‌کنم در تابستان تیم را ترک خواهد کرد. او یکی از بهترین های جهان است و شایسته این است که در پستی که می‌خواهد بازی کند."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج