امضای ۱۵ سند تفاهم و همکاری با هند
۶۷۸۱۶۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۹
۷۵۳۴ 
مسعود کرباسیان که به هند سفر کرده می‌گوید در روزهای آینده ۱۵ سند تفاهم و همکاری با هند در زمینه های اقتصادی، فرهنگی و محیط زیست با طرف هندی امضا خواهد کرد.
خبرگزاری ایسنا: مسعود کرباسیان که به هند سفر کرده می‌گوید در روزهای آینده ۱۵ سند تفاهم و همکاری با هند در زمینه های اقتصادی، فرهنگی و محیط زیست با طرف هندی امضا خواهد کرد.

مسعود کرباسیان، وزیر اقتصاد در تشریح دستاوردهای سفر رئیس جمهوری  و هیئت بلند پایه سیاسی و اقتصادی در سفر هند گفت: برنامه‌های این سفر بیشتر جنبه فرهنگی دارد و با ایرانیان مقیم حیدرآباد، مردم، علما و دانشمندان حیدرآبادی دیدار داشتیم. در زمینه اقتصادی نیز فردا سندهای همکاری به امضا خواهد رسید.

وی ادامه داد: از چند ماه گذشته مذاکراتی در این زمینه داشته ایم و تفاهم نامه هایی در این زمینه نهایی شده است و فردا 15 سند همکاری در بخش های مختلف میان ایران و هند فردا در دهلی نو به امضا  خواهد رسید. این سندها در زمینه اقتصادی، فرهنگی، کشاورزی، محیط زیست، راه و راه آهن و حوزه های دیگر موردعلاقه دو کشور است.  

کرباسیان گفته است: یکی از مهمترین سندهای همکاری که فردا میان مقامات دو کشور امضاء خواهد شد درباره بندر چابهار و بحث ترانزیت از بندر است که می تواند هند را به آسیای مرکزی متصل کند.

وی ادامه داده است:هند یکی از بزرگترین واردکنندگان نفت و محصولات پتروشیمی از ایران است  و صادرات به این کشور نیز به خوبی ادامه دارد و در حال حاضر مشکلی در زمینه بانکی و مالی با این کشور نداریم.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1396/11/27
ازاین سندهای بخوروببرتاریخی است ودرکل جهان ؛ودریک طرف ایران ؛سالهاست درجریان است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج