اکبرپور: وینفرد شفر نیمه مربیان را پیروز شد
۶۷۸۱۷۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
۶۸۲۶ 
پیشکسوت استقلال گفت: سرمربی استقلال نیمه مربیان را از آن خود کرد و توانست تیم الریان قطر را شکست بدهد.
خبرگزاری مهر: علیرضا اکبر پور در خصوص تساوی آبی پوشان برابر الریان قطر گفت: استقلال می توانست برنده بازی باشد. در نیمه دوم آنها به خودباوری کامل رسیدند و کاملاً حاکم بر بازی بودند. وینفرد شفر توانست نیمه مربیان را از آن خود کرده و لاودروپ را در نیمه ای که متعلق به مربیان است شکست بدهد. شفر حالا شناخت خوبی از نفرات خود دارد و به خوبی از آنها در طول بازی استفاده می کند. او حریف را نیز کاملاً آنالیز کرده بود و براساس آنالیزی که داشت از بازیکنانش بازی گرفت و نفرات استقلال هم به خوبی صحبت های او را در زمین پیاده کردند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: در نیمه اول اگرچه زود به گل رسیدیم اما تحت تاثیر بازی حریف قرار گرفته ودر نیمه دوم چند اشتباه داشتیم که این مسئله منجر به گل خوردن تیم شد. اعتقاد دارم شفر باید خیلی زود اشکالات در خط دفاعی را برطرف کند تا در بازی های آینده چه در لیگ برتر و چه لیگ قهرمانان دچار مشکل نشده و به سادگی از حریف گل نخوریم.

اکبرپور در خصوص عملکرد مامه تیام بازیکن جدید استقلال هم تصریح کرد: او به تازگی به جمع آبی پوشان پیوسته و نمی توان از او انتظار زیادی داشت. باید به او زمان داد تا بتواند خود را با دیگر بازیکنان هماهنگ کرده و به شرایط آرمانی برسد اما آنچه را که در نیمه دوم از او دیدیم قابل قبول بود و مطمئنم او می تواند یک مهره کارساز برای استقلال باشد.

وی یادآور شد: لیگ قهرمانان با لیگ برتر شرایط متفاوتی دارد و بازیکنان باید بدون اشتباه و منطقی تر بازی کنند تا به راحتی امتیازات را از دست ندهند زیرا در لیگ قهرمانان یک امتیاز می تواند برای هر تیمی سرنوشت ساز باشد و شاید صعود یا عدم صعود یک تیم، تنها به یک امتیاز وابسته باشد.

اکبرپور در خصوص دیدار بعدی آبی پوشان برابر الهلال عربستان گفت: یکی از سخت ترین حریفان برای ایران همیشه تیم های عربی خصوصا الهلال بوده است. این تیم بازیکنان گران قیمتی را می  خرد و همیشه یکی از تیم های خطرناک برای ایرانیان محسوب شده است. اما با شرایطی که استقلال دارد و هماهنگی کاملی که بین نفرات این تیم وجود دارد، مطمئنم شفر و یارانش می توانند دست پر از این دیدار خارج شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متأسفانه در دیدار برابر الریان شاهد بودیم که باز برخی حواشی از سوی بازیکنان الریان می رفت تا استقلالی ها را دچار حاشیه کرده و آنها تمرکز خود را از دست بدهند اما از تمامی بازیکنان استقلال می  خواهم با شناختی که از تیم های عربی دارند، خود را درگیر مسائل حاشیه ای نکرده و اصلاً وارد دعواهای ساختگی آنها نشده تا بتوانند با تمرکز کامل حریف را از پیش رو بردارند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج