والورده: لئو مسی به دنبال فتح همه عناوین است
۶۷۸۱۸۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۳
۸۳۰۸ 
ارنستو والورده، سرمربی بارسا معتقد است راه زیادی تا پایان فصل باقی مانده است.
ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی بارسا معتقد است راه زیادی تا پایان فصل باقی مانده است.
 
 والورده همچنین پاسخ رئیس فدراسیون آرژانتین و درخواست او مبنی بر کمتر بازی کردن مسی برای آمادگی بیشتر در جام جهانی را داد.
 
شرایط لئو مسی: "من به همه بازیکنانم از جمله مسی اعتماد کامل دارم و می دانم هدف او فتح همه عناوین در رده باشگاهی و ملی است."
 
والورده: لئو مسی به دنبال فتح همه عناوین است
 
تساوی های اخیر بارسا: "این موضوع بیشتر فیزیکی است تا جسمی. 4 روز استراحت کردن باعث مدیریت بهتر شرایط تا 3 روز است و ما 3 روز پیش از دیدار برابر چلسی استراحت داریم و آنها 4 روز. یک روز بیشتر موقعیت خوبی را برای فرار از زیر فشار رقم می زند."
 
دیدار برابر ایبار: "فردا بازی مهمی پیش رو داریم و فعلا به چلسی فکر نمی کنیم. ما این هفته استراحت داشتم؛ اما از هفته جاری بازی ها یکی پس از دیگری به انجام می رسد و دیدار مقابل ایبار به دلیل تساوی ما مقابل ختافه اهمیت بیشتری پیدا کرده است. از ابتدای فصل هم گفتم که راه درازی پیش روی ماست و گرفتن 3 امتیاز آنقدرها هم که مردم فکر می کنند آسان نیست."
 
کاهش فاصله با تیم دوم: "هرگاه فکر کنید حاشیه امنیت برای شما ایجاد شده امکان شکست افزایش می یابد. اگر به جدول نگاه کنید متوجه می شوید امکان باختن نیز وجود دارد؛ اما چنین نگاهی غلط است. من روحیه تیمی بارسا و چگونگی غلبه بازیکنانم بر مشکلات را دوست دارم."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج