ادای احترام روحانی به گاندی
۶۷۸۳۲۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷
۳۶۶۹ 
رئیس جمهوری اسلامی ایران با حضور در بنای یادمان مهاتما گاندی بانثار تاج گل به پدر استقلال و رهبر فقید سیاسی و معنوی هندوستان ادای احترام کرد.
خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهوری اسلامی ایران با حضور در بنای یادمان مهاتما گاندی بانثار تاج گل به پدر استقلال و رهبر فقید سیاسی و معنوی هندوستان ادای احترام کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز شنبه در جریان سفر به هندوستان ضمن نثار تاج گل و ادای احترام، دفتر یادبود یادمان ماهاتماگاندی را امضا کرد.

روحانی در دفتر یادبود یادمان گاندی نوشت:

"بسم الله الرحمن الرحیم

هر انسانی که به آینده سعادتبخش بشریت فکر می‌کند، به طور قطع و یقین از مرگ انسانهایی خاص در طول تاریخ همچون مهاتما گاندی متأثر می‌شود لکن آنچه انسانهای آزاد را همواره امیدوار می‌کند، حیاتبخش بودن افکار و اندیشه‌های انسانی، آزادی خواهانه و عدالت‌طلبانه این گونه انسانهاست.

مهاتما گاندی در مقطعی از تاریخ کشور بزرگ هند رهبری ملتش را برای بیرون راندن نیروهای استعمارگر از کشورش عهده دار شد. یکی از ویژگی‌های رهبریت وی نشر و ترویج اتحاد، محبت و دوستی، عدم خشونت، عدالتخواهی و قانونمندی در میان مردم با هر عقیده و مسلک بود که باعث شکفته شدن میوه استقلال کشورش گردید. بدیهی است تعالی سعادت بشریت در آینده نیز در گرو قانونمندی و استقرار عدالت است نه براساس آنچه قدرت‌های خودکامه مایلند به جهانیان دیکته بنمایند.

حسن روحانی

رئیس جمهور اسلامی ایران”
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1396/11/28
روح گاندی با دیدن این کلمات بسمت پاکستان فرارکرد،وقتی در مرز بهش گفتند چرا داری فرار میکنی گفت این اقای روحانی باهمین کلمات بوده که هشتاد میلیون ایرانی را سر کار گذاشت،می ترسم همین بلا سر مردم هند بیاد،بعد به اسم من تمام بشه وتمام زحمات مبارزاتیم راازبین ببرد. نباشم خیلی بهتره.
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1396/11/28
مرده پرستی تو خون وپوستشونه زنده ها رو در یابین که با فقر و نداری دست و پنجه نرم میکنن حالا نوبت سرویس دهی به گرسنگان هندی رسیده عاقا مردم ملت خودتونو ریشه یابی کنین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج