علیرضا کریمی؛ آخرین سنگر سکوته!
۶۷۸۳۵۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
۵۱۸۳ 
اتفاقی که همه از آن می‌ترسیدند بالاخره رخ داد و علیرضا کریمی با محرومیت مواجه شد.
خبرآنلاین: اتفاقی که همه از آن می‌ترسیدند بالاخره رخ داد و علیرضا کریمی با محرومیت مواجه شد. حالا دیگر می‌تواند تا مدت‌ها در خیابان‌های کرج قدم بزند و با صدای بلند بخواند:«آخرین سنگر سکوته» مهم نیست علیرضا کریمی را یک سال ، دو سال یا تا پایان عمرش محروم کنند. شاید آقایان مسئول بگویند خب به ازای کاری که برای کشورش کرده ، سکه هایش را گرفته . مگر آرش میراسماعیلی نگرفت ؟

اما بیایید یک بار دیگر ماجرای مبارزه علیرضا و دو هشتگ معروف«علیرضا_بباز » و «#باید_ببازی» را از نو مرور کنیم. علیرضا کریمی داشت حریف روسی را می برد و روی تشک بغلی یکدفعه حریف آمریکایی به کشتی‌گیر اسرائیلی باخت. بنی تمیم نایب رئیس فدراسیون کشتی می‌گوید:«اصلا باورمان نمی شد اسرائیلی ببرد!» ولی برد. کشتی گیر ما سراسیمه باید می باخت. ما باختیم. اسرائیلی ها مدال مفت گرفتند و حالا مدال آورترین ورزش ملی مان محروم می شود ، آنها تا رئیس دولت غاصب شان برای مان دست گرفته و بس نمی کنند.

این بازی ادامه دارد.سال هاست که این مشکل را داریم. یکبار ورزشکارمان را دستش را شکستیم. یکبار دوای اسهال به خوردش دادیم. باری دیگر ناچار شدیم بگوییم تشنج کرده است و هر بار به بهانه ای مانع شدیم و هر بار که جا زدیم ، آنها چند قدم پیشتر آمدند. حالا و این بار ، ماجرای علیرضا شده برای مان پاشنه آشیل. برایش علیرضا کریمی ، علیرضا رضایی و جمشیدی سینه سپر کردند و مثل یک سرباز ملی ایستادند تا قربانی شوند. گفتند اعتقاد دلی شان این بوده که مثل همه ملت ایران با رژیم غاصب بازی نکنند و به رسمیتش نشناسند. راست می گویند اما آنها را به رسمیت نمی شناسیم که بهایش این نباشد که ناثواب باعث مدال آوری شان نشویم. چیزی که اصلا لیاقتش را ندارند.

همین علیرضا کریمی تا به حال دو بار در رده های سنی برای این باورش ، دو مدال از 4 مدال تاریخ این کشور جعلی را ناچار شده به آنها ببخشد. باید فکری کنیم. باید یا بایستیم و همان طور که روز اول مرادعلی شیرانی و دوستانش می گفتند ،روی تشک پشت شان را به خاک بمالیم. یا تدبیری کنیم که اینگونه نگویند از مبارزه فرار کردیم که به سان آن مثال معروف هم پیاز پوست کنده باشیم ، هم شلاق خورده باشیم و هم سکه داده باشیم.

می شد تدبیری کرد. اقلا از همان ابتدا به آوردگاه آن وزن نمی رفتیم تا امروز این همه برایش هزینه نمی دادیم. اقلا اگر تدبیرمان دوختن شانه های منحوس رقیب به تشک نبود ، باعث افتخارآفرینی جعلی شان نبودیم. این خطای بزرگ دوستان مان در کشتی و تشکیلات ورزش کشور است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1396/11/28
خواهشا ملت رو قاطی مسایل سیاسی خودتون نکنید فلسطین اسراییل روقبول داره ماکاسه داغترازآش شدیم
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1396/11/28
داداش عزیز،چی میتونی بگی آخه؟؟خدا باید جواب اونایی و بده که اینجور مسائل رو بوجود میارن،،واقعا باید ورزش ایرانو به کل تعلیق کنن،،چون دولتمردان دخالت میکنن توتمام رشته ها...
United Arab Emirates
10:36 - 1396/11/28
لعنت به حکومت اخوندی
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1396/11/28
منحوس پدر جاکشته
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1396/11/28
چقدر حقیرو بد بختیم ..........؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1396/11/28
بخدا هم آبروی کشتی ایران رو میبرید هم جونای این مملکت رو سرخورده میکنید،بزارید کشتی بگیرن مثل مرد شکستشون بدن و با افتخار پیروز میدان باشیم،فلسطین و لبنان خودشون باهاشون مسابقه میدن حتی از نفرات اسراییلی تو تیمشون استفاده میکنن ولی ما شدیم کاسه داغترازآش بخدا این ظلم به این کشور و جوناش که باید آرزوهاشون رو بخاطر سیاست دفن کنن،به امید روزی که جونای وطنم مثل مرد اسراییل رو رو تشک کشتی شکست بدن وباعث خوشحالی وطن بشن.
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1396/11/28
اسرائیل در تمامی کشورهای جهان با ادیان مختلف بجز ایران سفارتخانه داردیعنی اینکه تمامی کشورها ان کشور را به رسمیت شناخته وروابط دارند، اما ما می گوئیم که این کشورجعلی است وتنها کشوری هستیم که با جدیت روی حرفمان ایستادیم،وتاوان این ایستادگی را هم داریم می دهیم چون تمامی کشورهای مسلمان نزدیک به خودمان با ما خوب نیستند،حتی دربیشتر مواقع اسرائیل را به ما ترجیح می دهندو به ان سمت گرایش دارندودر این راستارابطه پنهان واشکار زیادی هم دارندکه دربیشتر مواقع بر علیه کشور ما بوده،با این اوصاف باز هم باید ورزشکاران ما با دیدن ورزشکاران اسرائیلی به بهانه های مختلف غش کنند،نمیگیم رابطه داشته باشیم اما می توانیم حسابشان را در زمین ورزش برسیم. و دیگر اینکه حداقل بخاطر انها محروم نشویم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج