لادروپ: اخراج تاباتا مقابل استقلال یک اتفاق بود
۶۷۸۳۹۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
۵۲۰۱ 
با گذشت چند روز از تساوی الریان مقابل استقلال در هفته اول لیگ قهرمانان هنوز ترکش های این نتیجه و اتفاقات رخ داده دامن سرمربی و ستاره های باشگاه قطری را رها نمی کند.
ورزش سه: تنها لحظاتی بعد از اخراج تاباتا ستاره برزیلی الاصل و ملی پوش قطری مقابل استقلال نگذشته بود که الریانی ها برتری مقابل حریف ایرانی را با تساوی پرگل 2-2 به پایان رساندند. این نتیجه باعث شد تا در روزهای گذشته انتقادات بسیار زیادی از تاباتا رقم بخورد و بسیاری او را مقصر اصلی ناکامی در راه برد مقابل استقلال قلمداد کنند.

میشل لادروپ سرمربی مشهور دانمارکی الریان که خود بیشتر از هر کسی زیر بار فشارها به خاطر ناکامی های اخیر با این تیم در لیگ ستارگان روبرو بود بعد از بازی شب گذشته با السیلیه وقتی با سئوالات بسیاری پیرامون حرکت تاباتا مقابل استقلال روبرو شد، گفت:« همه ما از جمله خود تاباتا از دریافت کارت قرمز آن هم در لحظات بحرانی و تحت فشار مقابل استقلال ناراحت شدیم و افسوس خوردیم؛ اما اتفاقی است که رخ داده و چاره ای جز کنار آمدن با آن نمی شود، کرد».

مرد یخی نیمکت رهبری الریان در ادامه با حمایت از ستاره برزیلی الاصل و کاپیتان تیم افزود:« من اصلا موافق این هجمه از انتقاد آن هم از کاپیتان الریان نیستم از همین رو حمایت همه جانبه خودم و تیم از تاباتا را رسما اعلام می کنم. ما در این چند روز صحبت های مفصلی با هم داشتیم و شک ندارم حضور تاباتا می تواند به ما برای موفقیت اطمینان خاطر بدهد. اخراج او مقابل استقلال یک اتفاق بود و شک نداشته باشید خود او از همه بیشتر ناراحت است».
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج