فنایی: پرسپولیس را باید قهرمان لیگ دانست
۶۷۸۴۳۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
۱۰۲۷۶ 
مربی دروازبان‌های تیم فوتبال پیکان گفت: باید قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر را قطعی دانست چرا که بایک برد و یک تساوی کار آنها در لیگ برتر تمام است.
خبرگزاری میزان: داوود فنایی در خصوص بازی پیکان و فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی بسیار سخت و حیاتی برای ما بود. تیم ما با تلاشی که انجام داد توانست بازی را برگرداند و با ۲ گل حریف را شکست دهد.

وی افزود: هر کدام از بازی‌ها باقی مانده در لیگ برای ما حکم فینال را دارد. ما قصد داریم که با بدست آوردن نتایج مطلوب سهمیه آسیایی را در لیگ برتر کسب کنیم و فصل بعد در آسیا حضور داشته باشیم.

مربی دروازبان‌های تیم پیکان در خصوص بازی این تیم با گسترش فولاد اظهار داشت: این تیم کادر فنی خود را عوض کرده و دچار تحولات عظیمی شده است. بازی مقابل آنها بسیار سخت خواهد بود، ولی ما قصد داریم بهترین بازی را مقابل شاگردان فیروز کریمی داشته باشیم و امتیاز این بازی حساس را به دست آوریم.

فنایی در خصوص وضعیت پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال گفت: باید قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر را قطعی دانست چرا که بایک برد و یک تساوی کار آنها در لیگ برتر تمام است. شاگردان برانکو دارای هماهنگی خوبی با یکدیگر هستند و کیفیت بازی خوبی دارند، آنها لیاقت قهرمانی را در لیگ برتر دارند.

وی در خصوص وضعیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: به نظر من تنها تیم ایرانی که شانس و لیاقت این را دارد در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد پرسپولیس است. پرسپولیس با تجربه و پتانسیلی که در بازیکنان خود دارد می‌تواند در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد. به نظر من پرسپولیس با اقتدار از گروه خود صعود خواهد کرد و باید خود را برای مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا آماده کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج