مطهری: با الغرافه بازی داریم نه اسم و رسم‌ها
۶۷۸۵۷۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
۵۵۵۶ 
مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: مقابل الاهلی عربستان حق‌مان باخت نبود اما آنالیز خوبی از الغرافه داریم و برای بردن به قطر آماده‌ایم.

خبرگزاری میزان: امیرارسلان مطهری درخصوص بازی دوم تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الغرافه قطر اظهار داشت: در بازی قبل مقابل الاهلی عربستان به هیچ وجه حق‌مان باخت نبود به خصوص در نیمه دوم که توپ و میدان کاملا در اختیار ما بود.

وی افزود: در مورد بازی با الغرافه هم باید بگویم که این تیم سرمایه گذاری خوبی کرده و بازیکنان با کیفیتی را به خدمت گرفته است. آنالیز خوبی از الغرافه داشتیم و فقط برای سه امتیاز این مسابقه به میدان خواهیم رفت.

مهاجم تراکتورسازی با اشاره به اینکه کاش مقابل نمایندگان عربستان در تبریز می‌توانستند به میدان بروند و در کشور ثالث غریبه نبودند، تصریح کرد: مقابل الاهلی عربستان اگر در تبریز بازی می‌کردیم از همان ابتدا با حمایت هواداران می‌توانستیم حق‌مان را از این تیم بگیریم. با اینکه تمام تلاش‌ها صورت گرفت اما چه خوب می‌شددر تبریز همه بازی‌های خانگی را میزبانی می‌کردیم و تلاش‌های ما بهتر به ثمر می‌نشست.

ارسلان مطهری در پاسخ به این سوال که شرایط خط دفاعی تراکتورسازی در مواجهه با مهاج‌مان گلزنی مثل وسلی اشنایدر و مهدی طارمی که شناخت خوبی از او در پرسپولیس دارند، چگونه است، تصریح کرد: ما برای بازی با اسم‌ها به قطر نرفته‌ایم و آنالیز ما روی کل تیم الغرافه بوده است. قطعا سائلام بهترین تصمیم را برای این بازی خواهد گرفت تا بتوانیم دست پر به خانه برگردیم. این برد برای ما مهم است چون شخصیت تیمی خوبی در آسیا پیدا خواهیم کرد.

مهاجم تراکتورسازی بابت اینکه آیا این تیم می‌تواند در آسیا یکی از مدعیان صعود باشد، گفت: در بازی اول مقابل الاهلی نشان دادیم که تیم خوبی داریم وبا تقویت صورت گرفته در آسیا می‌توانیم یکی از مدعیان صعود باشیم. به نظرم این شانس را تراکتورسازی دارد و باید در دور رفت امتیازات لازم را کسب کنیم.

وی افزود: در بازی‌های رفت با تجربه‌ای که داریم تک تک امتیازات مهم است و به راحتی نباید امتیاز از دست بدهیم. در بازی مقابل الاهلی هم که حق‌مان باخت نبود یک امتیاز هم می‌توانست خیلی به دردمان بخورد با این حال برای بازی با الغرافه کاملا آماده هستیم و باید دست پر از قطر به تبریز برگردیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج