پرونده فساد جدید علیه نتانیاهو باز شد
۶۷۸۵۹۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
۵۹۱۲ 
به دنبال مطرح شدن پرونده‌های فساد مالی موسوم به ۲۰۰۰ و ۱۰۰۰ علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی، پلیس این رژیم تحقیقات جدیدی را درباره یکی دیگر از اتهامات فساد مالی وی آغاز کرده است.

خبرگزاری ایسنا: به دنبال مطرح شدن پرونده‌های فساد مالی موسوم به ۲۰۰۰ و ۱۰۰۰ علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی، پلیس این رژیم تحقیقات جدیدی را درباره یکی دیگر از اتهامات فساد مالی وی آغاز کرده است.

پرونده جدید فساد مالی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی که موسوم به "پرونده ۴۰۰۰" است به پلیس این رژیم ارجاع داده شده و گفته شده است که خطرناک‌ترین پرونده در نوع خود علیه نتانیاهو است.

اخبار حاکی از آن است که نتانیاهو با شائول آلویچ، صاحب پایگاه خبری "واللا"، شرکت مخابراتی "بیزک" و شرکت‌های دیگر در ارتباط بوده که تسهیلاتی را از طرف نتانیاهو دریافت می‌کردند.

این شبکه تلویزیونی گزارش داد که این شبهه درباره نتانیاهو وجود دارد که وی در مقابل پوشش به نفع خود در سایت پایگاه خبری واللا به منظور کسب شهرت بیشتر، تسهیلاتی را برای فعالیت شرکت "بیزک" فراهم کرده است.

همچنین این شبکه به برکنار شدن آوی برگر، وزیر ارتباطات در ماه مه ۲۰۱۵ از سوی نتانیاهو اشاره کرد. وی به دلیل فعالیت در زمینه بهبود بازار تلفن‌های ثابت که به ضرر شرکت "بیزک" بود، از سوی نتانیاهو از سمت خود برکنار و شلومو ویلبر جایگزین وی شد.

نظرسنجی: نیمی از اسرائیلی‌ها نتانیاهو را فاسد می‌دانند

نتایج یک نظرسنجی تازه به عمل آمده نشان می‌دهد که نیمی از صهیونیست‌ها بنیامین نتانیاهو این رژیم را فاسد می‌دانند و خواستار استعفای وی هستند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت، مرکز "اسمیت" در نظرسنجی که اخیرا پس از توصیه‌های پلیس رژیم صهیونیستی مبنی بر محاکمه نتانیاهو به اتهام دریافت رشوه و کلاهبرداری به عمل آورده است، تاکید کرد که نیمی از صهیونیست‌ها نتانیاهو را فردی فاسد می‌دانند و خواستار استعفای وی هستند.

همچنین ۶۰ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته‌اند که می‌ترسند نتانیاهو در اداره امور دولت به مشکل بخورد.

به موجب نتایج این نظرسنجی، در صورت برگزاری انتخابات، حزب لیکود دو کرسی نسبت به شرایط فعلی کمتر کسب خواهد کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1396/11/28
رها کنید فساد مالی نتانیاهو را بچسبید به فساد های مالی کشور اسلامی خودمون را
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج