کنایه هاینکس به گواردیولا و آنچلوتی
۶۷۸۶۶۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۶
۷۸۷۶ 
سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ به مرتبط دانسته شدن ناکامی دو سرمربی سابق این تیم با شمار بالای بازیکنان مصدوم آنها ‌ اشاره‌ای کنایه‌آمیز داشت.

خبرگزاری تسنیم: یوپ هاینکس روزهای خوبی را سپری می‌کند و الان بیش از هر زمان دیگری اوضاع بر وفق مراد تیم اوست. برای اولین بار در فصل جاری این پیرمرد آلمانی تمام بازیکنانش در بایرن مونیخ را در اختیار دارد. این بدان معناست که او برای بازی‌های پیش روی تیمش به خصوص بازی‌های مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند از سیستم چرخشی استفاده کند و فشار کاری را میان همه آنها تقسیم کند.

هاینکس اما با اعلام خبر خوب بازگشت تیاگو آلکانتارا به جمع شاگردانش، کنایه‌ای هم حواله دو سرمربی پیشین بایرن مونیخ، یعنی پپ گواردیولا و کارلو آنچلوتی کرد، هرچند که به طور مستقیم به نام آنها اشاره‌ای نداشت. گواردیولا و کارلتو هر دو پس از بازنشستگی هاینکس در سال 2013 (به دنبال قهرمانی سه گانه بایرن مونیخ) تلاش خود را برای تکرار افتخار بزرگ این مرد آلمانی در آلیانس آره‌نا انجام دادند اما موفق نبودند و هر دوی آنها مستقیم یا غیرمستقیم به شمار بالای مصدومان‌شان به عنوان یکی از دلایل ناکامی خود اشاره کردند.

هاینکس اما بالا بودن شمار مصدومان بازیکنان بایرن مونیخ در دوران مربیگری گواردیولا و آنچلوتی را هم به نوعی تقصیر خود این دو مربی دانست. او گفت: اینکه الان در تیم ما همه بازیکنان آماده‌اند و در وضعیت خوبی قرار دارد را نه تنها باید به حرفه‌ای بودن آنها بلکه باید با این واقعیت مرتبط دانست که اینجا بازیکنانی که مصدوم هستند را زودتر از زمانی که باید به زمین بازی نمی‌فرستیم و در حالی که هنوز صد درصد آماده نشده‌اند در ترکیب قرار نمی‌دهیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج