نماینده مجلس: دولت، عزم جدی برای مبارزه با فساد اداری ایجاد کند
۶۷۸۷۵۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۳
۴۵۶۱ 
نماینده لاهیجان گفت: انتظار می‌رود در دولت با توجه به تاکیدات رهبر انقلاب، عزم و اراده قوی برای از بین بردن فساد ایجاد شود.

خبرگزاری ایسنا: نماینده لاهیجان گفت: انتظار می‌رود در دولت با توجه به تاکیدات رهبر انقلاب، عزم و اراده قوی برای از بین بردن فساد ایجاد شود.

ذبیح الله نیک‌فر در تذکری شفاهی در پایان جلسه علنی عصر امروز مجلس بیان کرد: با توجه به تاکیداتی که مقام معظم رهبری دارند، انتظار می‌رود وزرا و دولت محترم با فساد اداری و مالی که در استان‌ها گسترده‌تر است، با عزم و اراده جدی برخورد کنند.

وی در تذکری به وزیر کشاورزی بیان کرد: انتظار تسریع در پرداخت مطالبات بهای برگ سبز چای انتظار می‌رود از استاندار و ریاست محترم سازمان چای انتظار حل این مشکل را داشتیم ولی تاکنون لاینحل باقی مانده است. کشاورزان تا کی باید منتظر بمانند در حالی به نان سفره خود محتاجند؟

نیک‌فر در ادامه گفت: وزیر جهاد کشاورزی شما چه مسئولیتی در جلوگیری از واردات چای و برنج و پیگیری برای افزایش عوارض گمرکی این محصولات دارید؟ محصولات کشاورزی از جمله چای و برنج بر روی دست کشاورزان مانده است و خریداری برای آنها وجود ندارد. چاره کار چیست؟

وی در تذکری دیگر به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: نسبت به اتمام و بهره‌برداری از راه سراوان ـ لاهیجان و تقاطع غیرهمسطح میدان گیل لاهیجان اهتمام ویژه داشته باشید. ترافیک مداوم و حوادث جاده‌ای و تلفات زیاد را مردم منطقه تا کی باید تحمل کنند. آقای آخوندی ۵۰ درصد راه‌های روستایی شهرستان لاهیجان هنوز آسفالت نشده است و راه‌های آسفالت شده نیز در بحران‌های برف اخیر تخریب شده و نیاز به بازسازی دارد.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس در پایان گفت: تصمیم آموزش و پرورش درخصوص مدارس سمپاد سبب یأس و ناامیدی نخبگان نسبت به آموزش و پرورش شده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1396/11/28
مثل این میمونه من یه گاو صندوق پر از پول داشته باشم وهر وقت دلم خواست کلیدش را بندازم داخل قفل وهر مقدار پول خواستم بگیرم وبعد راحت بخوابم وفردا صبح بلند شم ویقه خدمتکار رو بگیرم بگم پدر سوخته پولام کجاست؟!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1396/11/28
آره مراقب باشین کارمندان خودکارهای اداره رو برای خودشون برندارن....
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1396/11/28
دروغ محض است زیرا چرا این همه شکایت درخصوص تفاوت بازنشستگان تحت پوشش تحت سازمان تامین اجتماعی با درنظر سوابق ومیزان پرداخت حق بیمه وبازنشستگان خود سازمان برخلاف ماده۷۷ازنظر حقوق ومیزایا اختلاف فاحش دارد ۶سال شکایت به کجارسید؟
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1396/11/28
دروغ محض است زیرا چرا حقوق بازنستگان سازمان تامین اجتماعی بادرنظر کرفتن سوابق ومیزان حق بیمه مساوی تفاوت فاحش با درنظر گرفتن ماده۷۷بابازنشستگان تحت پوشش همین سازمان وجوددارد ۶سال شکایت به کجا رسییده؟
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1396/11/29
شعار شعار شعار وبازهم شعار .این دولتمردان با این همه دروغ گفتن ازرو نمیرن.بخدا یه روزی تقاص این مملکت آزاری روبه سختی میدن.انشاءاله
Iran, Islamic Republic of
05:54 - 1396/11/29
اخی از کشاورزا حامیت میکنی بافساد مقابله بشود خب دیگه بعدامیرین روستایی رامعاف میکنن مابربم بمربم که اصلا گوش به مانمیدین باشه بافسادمقابله بشود اخی باگرانی نشود بادلار ارز چه میمیدونم به قول شما مقابله نشودخدا نگاه میکنه
Iraq
07:25 - 1396/11/29
یارو نماینده مجلس...۲ ملیارد خرج میکنه بشه نماینده با حقوق ماهی ۵ ملیون......بعد ما توقع داریم این فساد رو ریشه کن کنه.....خخخخت
مردونه نظرم بذار
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1396/11/29
بهتراست از خودروسازهای مونتاژکار و بی کیفیت و رانتخوار و مفسد شروع کند چون اینها خون مردم را داخل شیشه کرده اند و مردم را ترور و غارت میکنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج