خلعتبری: هدف ما اعتصاب نبوده و نیست
۶۷۸۸۹۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
۴۱۴۴ 
هافبک - مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان گفت:‌ هدف ما اعتصاب نبوده و نیست و فقط خواستیم بگوییم که نسبت به وضعیت‌مان ناراحت و معترض هستیم.

خبرگزاری تسنیم: محمدرضا خلعتبری در مورد بحران مالی پدیده و اینکه بازیکنان چند روزی دست به اعتصاب زدند، گفت: بعضی از تیم‌ها در فوتبال ایران مشکل مالی دارند، ولی باید این را در نظر گرفت که چنین مشکلاتی روی بازیکنان تأثیر می‌گذارد. هدف ما اعتصاب نبوده و نیست و فقط خواستیم بگوییم که نسبت به این شرایط ناراحت و معترض هستیم.

هافبک - مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان ادامه داد: مدیرعامل باشگاه در این زمینه با ما صحبت کرد و آنها هم تلاش می‌کنند مشکلات برطرف شود، ولی ذهن بازیکن به هیچ عنوان نباید درگیر مسائل مالی باشد. مشکلات مالی مطمئناً به تیم ضربه می‌زند و تمرکز بازیکنان را پایین می‌آورد.

خلعتبری همچنین خاطر نشان کرد: ما تیم سوم جدول بودیم و از لحاظ فنی و امتیازگیری خیلی خوب رشد کردیم، ولی شما ببینید مشکل نتیجه نگرفتن پدیده از چه زمانی آغاز شد. به یکباره فیفا شش امتیاز از تیم ما کسر کرد و به رده دهم جدول رفتیم. این موضوع روحیه بازیکنان را در آن مقطع نابود کرد و خیلی سخت بود که آن ماجرا را فراموش کنیم. وقتی مشکلات مالی هم اضافه می‌شود طبیعتاً کار سخت‌تر خواهد شد. امیدوارم خیلی زود مشکلات مالی ما برطرف شود.

وی در مورد آینده پدیده و بازی‌هایی که این تیم در پیش دارد، اظهار داشت: هفت بازی دیگر باقی مانده و امتیازهای این هفت بازی برای‌مان بسیار مهم است. امیدوارم خوب نتیجه بگیرم تا حداقل در فصلی که مشکلات خاص خودمان را داشتیم، در پایان جایگاه خوبی به دست بیاوریم.

بازیکن پیشین تیم ملی با اشاره به چالش‌های اخیر میان علی کریمی و کارلوس کی‌روش تصریح کرد: همه کریمی را می‌شناسند. او یکی از بهترین‌های تاریخ فوتبال ایران است. متأسفانه سرمربی تیم ملی به کریمی توهین کرد و آن اتفاقات خیلی ناراحت‌کننده بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج