تجمع و اعتراض در ۴ دانشگاه کشور
۶۷۸۹۰۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲
۷۱۷۵ 
با شروع ترم جدید دانشگاه‌ها روز گذشته دانشجویان چهار دانشگاه در نقاط مختلف کشور دست به تجمع زدند. دانشجویان دانشگاه‌های علوم‌پزشکی آزاد مشهد، دانشگاه ارومیه، دانشگاه تربیت‌مدرس تهران و دانشگاه هنر برای عدم رسیدگی به مطالبات‌شان دست به تجمع زدند و سعی کردند از این طریق صدای اعتراض خود را به گوش مسئولان برسانند و خواستار این باشند که هرچه زودتر به وضعیت آنها رسیدگی کنند.

روزنامه وقایع‌ اتفاقیه: با شروع ترم جدید دانشگاه‌ها روز گذشته دانشجویان چهار دانشگاه در نقاط مختلف کشور دست به تجمع زدند. دانشجویان دانشگاه‌های علوم‌پزشکی آزاد مشهد، دانشگاه ارومیه، دانشگاه تربیت‌مدرس تهران و دانشگاه هنر برای عدم رسیدگی به مطالبات‌شان دست به تجمع زدند و سعی کردند از این طریق صدای اعتراض خود را به گوش مسئولان برسانند و خواستار این باشند که هرچه زودتر به وضعیت آنها رسیدگی کنند.

روز گذشته جمعی از دانشجویان مهمان علوم‌پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد نسبت به اخذ شهریه مازاد توسط مسئولان دانشگاه اعتراض کردند. یکی از دانشجویان دختر که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد مهمان شده به پانا گفت: دو ترم است که به واحد مشهد مهمان شده‌ام. ترم گذشته یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بابت شهریه مهمانی و خارج از شهریه‌ای که باید بپردازم از من گرفته شد و برای ترم جاری نیز سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان باید بپردازم؛ البته بعضی از دانشجویان هم از واحدهای یزد، زاهدان و شاهرود نیز با همین مشکل روبه‌رو هستند.

در همین رابطه دانشجویان دانشگاه هنر برای اعتراض به مشکلاتی که سال‌هاست با آن روبه‌رو هستند دست به تجمع زدند که دراین‌خصوص دانشجویان درباره وضعیت نامناسب عمرانی دانشگاه، وضعیت نامطلوب سلف‌سرویس و کمبود منابع درسی تجمع کردند. همچنین دانشجویان این دانشگاه به نداشتن استادان باکیفیت معترض بودند و خواستار استادان مجرب برای بالارفتن سطح دانش شدند. همچنین روز گذشته دانشجویان دانشگاه تربیت‌مدرس تهران به ‌دلیل نامشخص‌بودن وضعیت شهریه آنها که آینده‌شان را در هاله‌ای از ابهام قرار داده دست به تجمع زدند. با توجه به شروع ترم جدید، این دانشجویان هم خواستار رسیدگی به وضعیت‌شان شدند. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ارومیه هم روز گذشته با صف‌بندی در مقابل ساختمان دانشگاه به ‌دلیل مشکلات و شفاف‌نبودن وضعیت شهریه و پرداختی‌ها دست به تجمع زدند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1396/11/29
ادم اگر عاقل باشد تواین مملکت که برای کارشناس ارشد ودکترا هم کار نیست نمیرود دانشگاه لیسانس بگیرد بعد کارگر شهرداری یا نظافتچی شود با پول این شهریه ها براحتی میشود مدرک دکترا خرید وبا یک مقدار رشوه وپیدا کردن پارتی میشود وزیر شد
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1396/11/29
دانشجویان امروزی فقط به خاطر پول و کیفیت غذای سلف دانشگاه دست به اعتصاب و تحسن میزنند
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1396/11/29
خخخهخخ،چقد شماها ساده اید
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1396/11/30
بودجه ندارین چطورخرج هزینه شغل بهداشت آب وبرق گاز ....آموزش پرورش۱۵ملیون مهاجر افغانی که ۱۰ملی‌ون شغل ایرانیارواشغال کردن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج