آیا الکرونیک آرتز دیگر جنگ ستارگان نمی‌سازد؟
۶۷۸۹۱۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
۲۳۲۰ 
بازی Star Wars Battlefront 2 با مشکلات زیادی همراه شد و انتقادهای زیادی به آن صورت گرفت. این بازی نتوانست نظر کاربران را به سمت خودش جلب کند و حتی کار به جایی رسید که شرکت Disney هم از الکترونیک آرتز خواست که سریع‌تر مشکلات بازی را برطرف کند.

وبسایت دیجی‌کالا مگ - مجید نوردوست: بازی Star Wars Battlefront 2 با مشکلات زیادی همراه شد و انتقادهای زیادی به آن صورت گرفت. این بازی نتوانست نظر کاربران را به سمت خودش جلب کند و حتی کار به جایی رسید که شرکت Disney هم از الکترونیک آرتز خواست که سریع‌تر مشکلات بازی را برطرف کند. شرکت دیزنی در سال ۲۰۱۳ توافق کرده بود که شرکت EA از روی مجموعه جنگ ستارگان بازی بسازد. اما به نظر می‌رسد که دیزنی قصد دارد وظیفه ساخت بازی از روی دنیای جنگ ستارگان را به شرکت دیگری واگزار کند. شایعات می‌گویند که دیزنی قصد دارد قراردادش را با الکترونیک آرتز تمدید کند و به همین دلیل از هم اکنون با چند استودیوی بازی‌سازی بزرگ دنیا وارد مزاکره شده است.

آیا الکرونیک آرتز دیگر جنگ ستارگان نمی‌سازد؟

در شایعات جدید گفته شده که شرکت دیزنی از عملکرد الکترونیک آرتز ناراضی است و دیگر نمی‌خواهد قرار داد پنج ساله خودش را تمدید کند. گفته شده دیزنی در حال حاضر با دو شرکت اکتیویژن و یوبی‌سافت صحبت کرده تا شاید بازی‌های جنگ ستارگان را یکی از این دو شرکت بزرگ بسازند.

شرکت دیزنی در سال ۲۰۱۲ لوکاس فیلم و لوکاس آرتز را خریداری کرد. این شرکت علاقه نداشت که خودش از روی دنیای جنگ ستارگان بازی تولید کند. به همین دلیل استودیوی لوکاس آرتز را تعطیل کرد و لایسنس ساخت بازی از روی جنگ ستارگان را به شرکت‌های دیگر داد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج