فابرگاس: چلسی خیلی باید مراقب اینیستا باشد
۶۷۸۹۷۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
۴۲۵۳ 
سسک فابرگاس به هم تیمی‌هایش هشدار داد کاملا مراقب آندس اینیستا باشند.

ایسنا: به نقل از یوفا، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا چلسی و بارسلونا برابر هم قرار می‌گیرند.

سسک فابرگاس که سابقه بازی در تیم رقیب را در کارنامه خود دارد، درباره بازی با بارسلونا گفت: اینیستا هنوز هم خیلی خوب است. بازیکنی با سن او هیچ تغییری نسبت به قبل نداشته است. برای اینیستا سن معنا ندارد. او از هوش بسیار بالایی برخوردار است و ما باید در بازی با این تیم کاملا مراقب اینیستا باشیم. اینیستا سطح بسیار بالایی دارد و می‌تواند تا چند سال دیگر هم در سطح بالا بازی کند. او بازیکنی است که از کوچکترین فضاها استفاده می‌کند و اگر یک ثانیه او را فراموش کنیم می‌تواند روی دروازه ما خطر ایجاد کند.

او در پاسخ به این سوال که آیا اینیستا الگوی فوتبالی او بوده است گفت: خیلی دارید اینیستا را پیر جلوه می‌دهید. او فقط سه سال از من بزرگ‌تر است. من از وقتی که ۱۸ سال سن داشتم با او هم تیمی بودم. در تیم جوانان و امید اسپانیا و در تیم بزرگسالان اسپانیا در کنار او بازی کردم. من همیشه او را به عنوان یک هم تیمی می‌دیدم و جای الگوی من نبود. من گواردیولا را الگوی خودم می‌دانستم چون در پست من بازی می‌کرد. همچنین لوئیس فیگو وقتی در بارسلونا بازی می‌کرد الگوی فوتبالی من بود.

فابرگاس در پایان صحبت های خود گفت: بارسلونا تیم شهر من است و خیلی به این تیم وابسته هستم. طبیعی است که این بازی برای من خیلی مهم است و دوست دارم برابر هم تیمی‌هایم در تیم ملی اسپانیا و همچنین هم تیمی‌های قبل من در بارسلونا خودم را نشان دهم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج