مهابادی: ما مرد جنگیم، پا پس نمی‌کشیم
۶۷۸۹۷۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
۱۸۱۱ 
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: شناخت کامل از تیم اکسین البرز داریم با توجه به اینکه در زمین خودمان بازی می‌کنیم باید از حضور هواداران پرشور نساجی استفاده کنیم.

خبرگزاری فارس:داود مهابادی در خصوص بازی مقابل اکسین البرز در هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول اظهار داشت: شرایط تیم ما با توجه به تمریناتی که در هفته گذشته انجام دادیم خوب است، شناخت کامل از تیم اکسین البرز داریم با توجه به اینکه در زمین خودمان بازی می‌کنیم باید از حضور هواداران پرشور نساجی استفاده کنیم تا پیروز از میدان خارج شویم. تمام بچه‌ها پرتلاش بازی خواهند کرد برای اینکه نتایج گذشته را جبران کنیم تا شرایطمان در جدول بهتر شود.

وی در ادامه گفت: ما به مسائل گذشته و اتفاقاتی که در بازی‌های گذشته رخ داد و نتوانستیم امتیازی کسب کنیم کاری نداریم امیدوارم بچه‌ها در بازی فردا مزد زحماتشان را بگیرند و با پیروزی که مقابل اکسین کسب می‌کنیم باعث شود تا دل هواداران شاد شود.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درخصوص حواشی اخیر لیگ دسته اول و حضور جادوگر در این رقابت‌ها اظهار داشت: متاسفانه این موضوع در همه جا وجود دارد نه در لیگ یک بلکه در لیگ برتر هم این بحث‌ها مطرح می‌شود. در جامعه ورزشی احتمال هر اتفاقی نه به طور ۱۰۰ درصد اما وجود دارد. این اتفاقات باعث شده تا ورزش ما آلوده شود هر چقدر هم بگوییم که باید جلوی این موضوعات گرفته شود متاسفانه هیچ تلاشی برای جلوگیری از این موضوعات صورت نمی‌گیرد. مطمئن باشید رمالی، جادوگری و دلالی در فوتبال همیشه هست و حتی یک قدم از ورزش جلوتر هستند! امیدوارم مسئولان عزمشان را جزم کنند و تلاش کنند این موضوعات ریشه‌کن شود تا دیگر شاهد این اتفاقات در فوتبال و ورزش کشور نباشیم.

وی در پایان در خصوص اینکه آیا دوباره به کورس قهرمانی بر می‌گردید یا خیر، گفت: مطمئن باشید در هفته‌های بعد نساجی دوباره به شرایط ایده‌آل بر می‌گردد، با یک یا دو بازی ممکن است شرایط عوض شود اما تا آخرین لحظه نبرد وجود دارد و ما تلاش می‌کنیم تا به اهدافمان برسیم. ما مرد جنگیم، پا پس نمی‌کشیم. امیدوارم هواداران نساجی این تیم را تنها نگذارند و مثل گذشته از این تیم حمایت کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج