ابوالقاسم‌پور: ژاوی می‌تواند برای پرسپولیس مشکل‌ساز شود
۶۷۸۹۹۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
۴۱۷۱ 
پیشکسوت پرسپولیس گفت: السد تیم خوبی دارد که ژاوی در آن بازی می‌کند، ژاوی می‌تواند برای پرسپولیس مشکل‌ساز شود.

خبرگزاری میزان: بهنام ابوالقاسم‌پور در خصوص شرایط پرسپولیس و بازی‌های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: شرایط پرسپولیس در لیگ خیلی خوب است و در آسیا هم گام او را محکم برداشته‌اند. السد تیم با کیفیتی است و میزبان بازی هم هست، ولی اگر پرسپولیس از این بازی به سلامت عبور کند از گروه خود صعود خواهد کرد.

وی ادامه داد: السد تیم خوبی دارد که ژاوی در آن بازی می‌کند، ژاوی می‌تواند برای پرسپولیس مشکل‌ساز شود، اما به نظرم با دوندگی و تدابیر برانکو می‌توان بازی را مدیریت کرد. موفقیت در این بازی برای پرسپولیس مهم است چرا که بخش زیادی از مسیر صعود به این بازی وابسته است.

پیشکسوت پرسپولیس در ارتباط با قهرمانی زودهنگام این تیم در لیگ برتر عنوان کرد: بازیکنان نباید دچار غرور شوند چرا که غرور برای آنها مشکل ساز خواهد شد. بازیکنان فقط به موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا فکر کنند و نتایج خوب خود را ادامه بدهند و دل هواداران را شاد کنند.

ابوالقاسم‌پور در مورد عملکرد علیپور گفت: علیپور خیلی خوب کار کرده و این هفته‌ها گلزنی خود را ادامه داده. کنار او منشا هم خوب کار می‌کند و سایر بازیکنان هم تلاش می‌کنند تا علیپور به گلزنی خود ادامه دهد.

وی در مورد تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس برای فصل آینده گفت: من نمی‌گویم بازیکنان پول نگیرند، اما مردانگی هم داشته باشند. بعضی رفتار‌ها در ذهن هواداران می‌ماند. بعد از به اتمام رسیدن فوتبال آنها، رفتار‌ها به یاد هواداران می‌ماند و باعث احترام می‌شود. بعضی احترام‌ها از پول ارزش بیشتری دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج