کناره‌گیری خادم از اتحادیه جهانی کشتی
۶۷۹۱۳۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
۱۰۴۰۷ 
رسول خادم در نامه ای به نایب رئیس فدراسیون کشتی خواستار معرفی فرد واجد شرایط برای حضور در انتخابات هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی شد.

خبرگزاری فارس: به نقل از فدراسیون کشتی، رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی، در نامه ای به نایب رئیس فدراسیون خواستار معرفی فردی واجد شرایط برای حضور در انتخابات هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی شد.

متن نامه خادم به بنی‌تمیم به شرح زیر است:

جناب آقای بنی‌تمیم

نایب رئیس فدراسیون کشتی

همانطور که اطلاع دارید در هشتاد روز گذشته، فدراسیون کشتی به دلیل پیگیری‌های "کمیته بین‌المللی المپیک" و فشارهای سیاسی این کمیته بر "اتحادیه جهانی کشتی"، شرایط پیچیده و دشواری را در فعالیت‌ها و مناسبات بین‌المللی خود داشته است.

فدراسیون کشتی برحسب وظیفه، هر آنچه در توان داشت و در این چند سال، در مناسبات بین‌المللی بدست آورده بود، هزینه نمود تا بتواند مانع از تعلیق کشتی ایران شود و تا حد ممکن جرائم مربوط به قهرمان عزیز، علیرضا کریمی و مربی سازنده و زحمتکش وی حمیدرضا جمشیدی را نیز کاهش دهد. اینکه با زجر و زحمات فراوان در طی چند سال در مناسبات بین‌المللی، قطره قطره ظرفیت‌ها و فرصت‌های مدیریتی برای کشتی ایران ایجاد شود و بعد به یکباره مجبور شوی همه را هزینه کنی، کار ساده‌ای نیست.

به لطف خدا تعلیق انجام نشد و محرومیت‌ها کاهش یافت، ولی باید باور کنیم، در صورت تعلیق، هزینه‌های اجتماعی آن در داخل کشور، فراتر از آن است که به نظر مسئولان محترم می‌رسد.

"علاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد".....

به هر حال و به دلایل مختلف دیگری چون سیاست زدگی حاکم بر مراجع بین‌المللی ورزش، تنش‌های مدام ناشی از تفاوت افکار و دیدگاه‌های اینجانب با آنچه در این مراجع بین‌المللی بنام ورزش دنبال می‌شود، بهتر است فرد واجد شرایط دیگری ادامه راه را دنبال کند. ضمن اینکه در خانواده بزرگ کشتی، واجدین شرایط فراوانی حضور دارند که بسیار علاقمند به عضویت در هیات رئیسه اتحادیه جهانی کشتی و خدمت به کشتی ایران و جهان هستند.

بر این اساس، با توجه به برگزاری انتخابات برای شش عضو از اعضای هیات رئیسه "اتحادیه جهانی کشتی" در اکتبر سال 2018 (مهرماه ٩٧) در "بوداپست مجارستان"، ضرورت دارد نسبت به بررسی و شناسایی فرد واجد شرایط دیگری از خانواده بزرگ کشتی ایران، برای حضور در عرصه فعالیت‌های بین‌المللی کشتی کشور و معرفی ایشان به جهان کشتی در زمان باقیمانده تا انتخابات یادشده، اقدام شود. بدینوسیله مسئولیت پیگیری موضوع مذکور با کمک مشاوران با تجربه ذیربط در سازمان مدیریت کشتی کشور را به جنابعالی اعلام و ابلاغ می‌نمایم.

بدیهی است تا زمان معرفی فرد جایگزین برای انتخابات هیات رئیسه در مهر ماه 97، مسئولیت‌های مربوطه را در هیأت رئیسه اتحادیه جهانی پیگیری خواهم کرد.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
16:38 - 1396/11/29
گند زدی دیگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
با این اظهار نظرت
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1396/11/29
دمت گرم اقا رسول که این ذلتو تحمل نکردی و به زبون بی زبونی خیلی چیزارو گفتی.....
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1396/11/29
افرین یعنی تیر خلاص و به کشتی زدی .یه پست تو فیلا داشتیم که این اقا پروندش.بعدم چرا برعکس میگی اونها سیاست زده هستند یا شما که به کشتی گیرتون میگید بباز؟حالا خوبه مردانگی کردند و ندید گرفتند و محرومتون نکردند زبونتونم درازه ؟سیاسی کاری کار شماست ..تمام دنیا بد هستند شما خوب
Iran, Islamic Republic of
04:08 - 1396/11/30
سلام وقتی ورزش داخل سیاست میکنن همین میشه ما دیگه کاسه داغتر از اش شدیم اونیکه کشورش هست باهاش در مسابقات ورزشی بازی میکنه اقای رسول خادم چرا شما نظرخودتو نمیگی چرا مستقیم شفاف سازی نمیکنین میترسین پست شمارو بگیرن از مسولیت شانه خالی میکنی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج