مهاجم مارسی در تست ابراهیم‌زاده
۶۷۹۲۲۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
۶۹۲۵ 
گای کاسا نابوئه مهاجمی است که به تازگی در تمرین طلایی پوشان حاضر شده است.

ورزش سه: پس از اینکه پرونده به خدمت گرفتن آلن هنریکه مدافع برزیلی برای تقویت سپاهان به نتیجه نرسید و منصور ابراهیم زاده کیفیت فنی این بازیکن را تایید نکرد، مدیران سپاهان با تغییری استراتژیک به دنبال اضافه کردن یک مهاجم برای تقویت بخش تهاجمی تیم هستند.

در همین راستا امروز "گای کاسا نابوئه" مهاجم 28 ساله فرانسوی سال های دور المپیک مارسی در تمرینات این تیم حاضر شده تا از لحاظ فنی مورد بررسی ابراهیم زاده و همکارانش قرالر بگیرد.

نابوئه فوتبال خود را با تیم المپیک مارسی آغاز کرده، اما طی سال های 2007 تا 2010 فرصت چندانی به او داده نشد تا این تیم را ترک کند و ماجراجویی خود را در تیم های دیگر آغاز کند.

حضور بازیکنی از فرانسه در تمرین سپاهان

حضور بازیکنی از فرانسه در تمرین سپاهان

او در ادامه بازی در دو تیم دیگر فرانسوی را تجربه کرده تا به تیم اینتر فنلاند که بهترین کارنامه ی او در این تیم رقم خورده بپیوندد. کاسای 12 گل طی دو فصل و نیم برای این تیم فنلاندی به ثمر رسانده تا پس از دو فصل جدایی از این تیم و حضور در فوتبال مالت و یونان، از سال 2015 بار دیگر به اینترفنلاند که خاطرات خوشی برای او داشته بازگردد و طی سه فصل برای این تیم 13 گل به ثمر برساند.

مهاجم فرانسوی مدنظر سپاهانی ها به تازگی به لیگ ملی انگلیس پیوسته و حالا در اصفهان حضور دارد تا در صورت جلب رضایت ابراهیم زاده در ادامه ی فصل برای این تیم راهی میدان شود.

عکس ها از امیر احمد قورچانی

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج