سازندگان هواپیمای ATR به ایران می‌آیند
۶۷۹۲۳۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
۱۰۷۲۷ 
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیگیری‌های گسترده تیم‌های امداد و نجات برای پیدا کردن هواپیما، اعلام کرد که هنوز هیچ مرجع رسمی لاشه این هواپیما را رویت نکرده و نمی‌توان از پیدا شدن آن سخن گفت.

خبرگزاری ایسنا: وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیگیری‌های گسترده تیم‌های امداد و نجات برای پیدا کردن هواپیما، اعلام کرد که هنوز هیچ مرجع رسمی لاشه این هواپیما را رویت نکرده و نمی‌توان از پیدا شدن آن سخن گفت.

 عباس آخوندی پس از جلسه ستاد مدیریت بحران گفت: به محض وقوع این حادثه ما در سازمان هواپیمایی کشوری ستاد بحران را تشکیل دادیم و تیم‌های مختلفی به منظور بررسی وضعیت آب و هوا، مسائل فنی و شرایط هواپیما کار خود را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه هدف اصلی این ستاد به دست آوردن اطلاعات دقیق از علت اصلی این حادثه است گفت: در کنار آن بلافاصله با شرکت ATR به عنوان شرکت سازنده این هواپیما تماس داشتیم تا نمایندگان آن‌ها از فرانسه به ایران اعزام شوند تا در فرآیند رسیدگی به نیروهای ایرانی کمک و نظرات خود را به ما اعلام کنند. در کنار آن یک ستاد دیگر نیز تشکیل شده که هدفش نظارت بر فرآیند کار ستاد بحران است تا ما با قطعیت شرایط این حادثه تلخ را بررسی کنیم.

وزیر راه و شهرسازی درباره وضعیت امدادرسانی نیز توضیح داد: من در ساعات ابتدایی این حادثه با استانداران اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد در تماس بودم. اقدامات لازم در این دو استان انجام شده و همه تیم‌ها به محل حادثه اعزام شده‌اند. در استانداری اصفهان تیمی مرکب از ۷۰ کوهنورد اعزام شده تا امداد و نجات پیگیری شود و البته باید در نظر داشت که شرایط جوی بسیار دشوار است و با وجود این شرایط باید پیگیری با تمام توان ادامه پیدا کند.

آخوندی خاطرنشان کرد: در آخرین تماس‌هایی که با استانداران اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد داشتم هیچ مرجع رسمی که لاشه هواپیما را رویت کرده باشد تاکنون وجود ندارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1396/11/29
تو این دنیای پیشرفته، مگه میشه وسیله ای پیدا نشه که بشه باهاش هواپیما رو پیدا کرد؟! غیب که نشده؟
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1396/11/29
خدایا ظاهرا ما ادعا داریم که از امنیت بر خورد داریم ولی هر روزمان مصیبتی است وهیچ امنیت نداریم یک روز با مصیبت قطار یک روز مصیبت انفجار معدن وروز دگر آتش گرفتن پلاسکو وآتش سوزی جنگل‌ها وهجوم ریزگردها وزلزله وجانباختگان در تصادفات جاده ایی وانفجارکشتی وبهدر رفتن. جان جوانان اعتراضات اخیر وخودکشی بازداشت شده گان وسقوط هواپیما وخشک سالی وهمچنین نداشتن امنیت شغلی ونداشتن امنیت مالی وهر روز ارعاب وترس از گرانی وهرروز تهدید از اینکه اگر لبخندی بر گوشه باشد روانه جهنم خواهی شد!!! پس وای برما
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1396/11/30
بیایین یکم چرتو پرت بگید او برید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج