دهنوی: سپاهان را نبریم، کارمان مشکل می‌شود
۶۷۹۴۰۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹
۶۳۶۵ 
هافبک مشکی‌پوشان گفت: بازگشت عنایتی یک اتفاق خوب بود و من هم مثل او به بقای مشکی‌پوشان در لیگ خیلی امیدوار هستم.

خبرگزاری میزان: قاسم دهنوی درخصوص بازگشت رضا عنایتی به تمرینات مشکی‌پوشان و هدایت دوباره این تیم اظهار داشت: واقعا اتفاق خوبی بود، چون در این مقطع حساس تنها «آقا رضا» بود که می‌توانست به تیم کمک کند.

وی افزود: ما تمرینات خوبی را با ایشان انجام می‌دادیم، اما تنها در مسابقاتی که نتیجه نگرفتیم بدشانس بودیم. باور کنید اگر گل‌های اتفاقی وارد دروازه ما نمی‌شد الان به راحتی از قعر جدول جدا شده بودیم.

هافبک تیم مشکی‌پوشان درخصوص شرایط این تیم و اینکه چقدر امیدوار به بقای این تیم در لیگ هستند، گفت: کار سخت است، اما به هیچ عنوان نا امید نشده‌ایم. رقابت سختی با تیم‌های پایین جدولی داریم که به نظرم با کسب دو، سه برد در چند بازی پیش رو خودمان را از قعر جدول جدا کنیم.

وی افزود: این هفته یک بازی حساس با سپاهان داریم که به نظرم بازی سرنوشت سازی برای ماست و حکم مرگم و زندگی را برای مشکی‌پوشان دارد. در این بازی نتیجه نگیریم واقعا کار سخت می‌شود و تمام تلاش مان این است که با برد از این بازی بیرون بیاییم.

دهنوی درخصوص شرایط سپاهان و اینکه چقدر امیدوار به شکست این تیم که شرایط خوبی ندارد، هستند، تصریح کرد: به نظرم برای این بازی سپاهانی‌ها شرایط سخت‌تری نسبت به ما دارند، چون به آن همه هزینه‌ای که کرده‌اند نتایج خوبی نگرفته اند و امیدوارند با تغییر کادرفنی شرایط بهتری در جدول پیدا کنند.

وی ادامه داد: در این بازی باید باهوش باشیم و اجازه ندهیم به راحتی دروازه‌مان باز شود. واقعا در بازی‌های قبلی بدشانس بودیم و امیدوارم این بدشانسی‌های ما با آمدن دوباره آقا رضا در بازی با سپاهان تمام شود. هرچند که من هم مثل سرمربی تیم خیلی به بقای مشکی‌پوشان امیدوار هستم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج