تراشتگن: با رفتن نیمار، بارسلونا قدرتمندتر شد
۶۷۹۴۳۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
۳۲۷۹ 
دروازه بان بارسلونا معتقد است رفتن نیمار از بارسلونا باعث قدرتمندتر شدن این تیم شده است.

ایسنا: به نقل از اکرنت، مارک آنده تراشتگن دروازه بان آلمانی بارسلونا این روزها به یکی از بهترین دروازه بانان جهان تبدیل شده است. نمایش خوب این دروازه بان در تیم بارسلونا باعث شده است تا او به رقیب جدی نویر در تیم ملی آلمان نیز تبدیل شود.

تراشتگن درباره تاثیر نیمار در تیم بارسلونا و رفتن او از این تیم گفت: نیمار تاثیر خیلی زیادی در تیم ما داشت و بازیکن مهمی برای ما بود. او نقش خیلی زیادی در تیم ما داشت و در مدتی که در تیم بود در موفقیت های تیم خیلی موثر و خوب بازی کرد. تصمیمی که او گرفت تا بارسلونا را ترک کند یک تصمیم فردی بود. شاید او به دنبال کسب افتخارات شخصی از بارسلونا رفت. در هر صورت او بازیکنی است که خودش تصمیم گرفت تا از تیم برود. بازیکنان جدید و خوبی نیز به تیم ما اضافه شدند ولی خب از الان نمی شود درباره آنها صحبت پرداخت. در هر صورت من فکر می کنم که بارسلونا بعد از رفتن نیمار قدرتمندتر هم شده است. این را نیز باید در نظر بگیرید که الان دمبله دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته شود و کوتینیو به تازگی به تیم ما اضافه شده است.

او در ادامه صحبت های خود گفت: کوتینیو فرد بسیار آرام و مهربانی است که از نظر تکنیک فوتبالی در سطح بالایی برخوردار است. نکته مهم و خوب درباره او این است که کوتینیو اسپانیایی می داند و همین باعث می شود که خیلی خوب با بقیه ارتباط برقرار کند. دمبله نیز باید هر چه سریع تر زبان یاد بگیرد. دانستن زبان خیلی به بازیکن کمک می کند تا موانع پیش روی خود را کنار بزند. درباره والورده سرمربی تیم نیز باید بگویم که او مربی مهمی برای ما است. او سرمربی بیلبائو بوده است و به خوبی می داند که ما از چه نقاطی ضربه می خوردیم. بارسا همیشه برابر بیلبائو مشکل داشت و او به خوبی از این موضوع مطلع بود. من مطمئن هستم او می تواند در ادامه فصل ما را قوی تر از قبل نیز بکند.

بارسلونا باید سه شنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا در لندن برابر تیم چلسی به میدان بروند. دیداری که از حساسیت بالایی برای دو تیم برخوردار است و تراشتگن همراه سایر بازیکنان بارسلونا خودشان را به لندن رساندند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج