لایق: کشتی احتیاج به حمایت ویژه دارد
۶۷۹۵۶۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
۴۱۲۹ 
دبیر فدراسیون کشتی گفت: فدراسیون ما به اندازه ۱۰ فدراسیون فعالیت و مسابقه دارد و نیازمند حمایت است.

خبرگزاری تسنیم: رضا لایق در مورد محرومیت علیرضا کریمی و خطر تعلیق کشتی ایران اظهار داشت: خادم با لالوویچ جلسه‌ای داشت و صدور حکم را به تعویق انداخت. همان روزهای اول به خاطر فشاری که وجود داشت احتمال تعلیق زیاد بود، اما با ارتباطاتی که خادم داشت حکمی صادر شد که کمترین آسیب را به کشتی کشورمان زد.

وی ادامه داد: خوشبختانه محرومیت کریمی طوری است که به مسابقات جهانی می‌رسد. در مورد محرومیت مربی کریمی هم ما اعتراضی انجام می‌دهیم. البته باید تأکید کنم که خطر تعلیق وجود دارد و کار بسیار خطرناک است. اگر دوباره چنین اتفاقی رخ دهد دیگر از بحث فنی خارج می‌شود.

دبیر فدراسیون کشتی کشورمان در خصوص اینکه آیا مسعود سلطانی‌فر به کشتی کمک می‌کند و آیا این کمک‌ها به اندازه است، گفت: سطانی‌فر چند باری به خانه کشتی آمده و همیشه در مسابقات بین‌المللی ما حضور داشته است. وزیر ورزش به نوعی کنار کشتی بوده است.

لایق افزود: نه اینکه سطانی‌فر نخواهد به کشتی کمک مالی کند، ولی واقعاً این کمک‌های مالی کفاف کشتی را نمی‌دهد. فدراسیون ما به اندازه 10 فدراسیون فعالیت و مسابقه دارد. کشتی به حمایت ویژه احتیاج دارد و حمایت‌های فعلی پاسخگو نیست.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج