مهابادی: داور ۳ پنالتی ما را نگرفت
۶۷۹۶۸۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۲
۶۱۰۷ 
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت:داور بازی امروز تاثیر مستقیم در نتیجه بازی داشت و سه پنالتی ما را نگرفت.

خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، داوود مهابادی بعد از پایان دیدار نساجی و اکسین اظهار داشت: امروز تیم ما شایسته برد بود اما داور سه پنالتی صد در صد ما را نگرفت و بازیکن حریف را در دقیقه 20 اخراج نکرد. بازیکن حریف از گلزنی صد در صد ما با دست جلوگیری کرد و پنالتی که به نفع آنها گرفت اصلا پنالتی نبود.4بازی است که مدام این اتفاقات می‌افتد اما این بازی کاملا واضح شرایط بازی را عوض کرد. بازیکنان ما تلاش زیادی کردند و شایسته برد بودند اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

وی در خصوص اینکه چرا نساجی خوب بازی نمی‌کند و امیدها نا امید شده است گفت: امید شهر نا امید نشده است و اینگونه به مردم القا نکنید. ما ایمان شوریابی و میثم کریمی را در این چند هفته در اختیار نداشتیم و نفرات جدید ما زمان برد تا با نفرات قدیم هماهنگ شوند. برخی بازیکنان که آنها را جذب کردیم هنوز با جو و شرایط آشنا نشدند و من می‌دانم که ما باید به لیگ برگردیم و این را هم به خوبی می‌دانم. این بی انصافی است که بگویید نساجی خوب بازی نکرد.
مهابادی در ادامه صحبت‌های خود در نشست خبری در خصوص اینکه تیم هیچ کمبودی ندارد و آیا بازیکنان کم‌کاری می‌کنند گفت:نساجی صد در صد شانس صعود دارد، 10 بازی دیگر باقی مانده است، ما هر چه جلوتر برویم بازی‌های بیرون از خانه راحت‌تری داریم، ما امروز سه بر صفر یا چهار بر صفر باید از زمین بیرون بیاییم. اکسین تیم پر مهره است و در بازی رفت هم به این تیم در کرج باخته بودیم. ما امروز اصلا عقب نکشیده‌ایم.

وی در خصوص اینکه بحث داوری‌ها گفت: پرسپولیس در یک بازی برایش پنالتی نگرفتند زمین و زمان را به هم دوختند. امروز سه پنالتی تیم ما را نگرفته‌اند، من نمی‌دانم چه کاری باید انجام بدهم.

مهابادی در خصوص اینکه برنامه تیمش برای گلزنی گفت: من که نباید برنامه را به شما توضیح بدهم؟ من 10 سال است که سرمربی هستم، می‌دانید در چه تیم‌هایی بوده‌ام، مطمئن باشید من این تیم را درست می‌کنم. سال اولی که 10 بازی به جای میثاقیان آمدم در 10 بازی 19 امتیاز گرفتیم، سال بعد تیم سیزدهم را در جدول پنجم کردم. در گهر درود به لیگ برتر آمدیم، در استقلال اهواز که هر سال سقوط می‌کرد تیم را هفتم کردم.این کارنامه من است. ما باید واقعیت را قبول کنیم، من به خاطر آبروی خودم و این تیم تلاشم را انجام می‌دهم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج