فریرا: فردا با تیم ویژه‌ای بازی داریم
۶۷۹۷۱۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۹
۴۷۴۳ 
سرمربی تیم السد قطر با انتقاد از فشردگی برنامه های این تیم می گوید که حریف روز سه شنبه آنها تیمی ویژه است.

ورزش سه:  اوسوالدو فریرا سرمربی السد قطر دقایقی پیش در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس حضور یافت و سوالات خبرنگاران قطری پاسخ داد. او صحبت هایش را با زبان پرتغالی مطرح کرد و مترجم صحبت هایش را به عربی و سپس انگلیسی برگرداند.

فریرا صحبت هایش را با اشاره به برنامه سنگین این تیم و درگیری در جبهه داخلی و خارجی و گفت: طبیعتا انجام دیدارهای با فاصله کم در لیگ و آسیا دشوار است به ویژه آنکه ما در قطر در کورس قهرمانی قرار داریم. با این حال ما فردا با بیشترین توان و یک بازی هجومی برابر پرسپولیس قرار خواهیم گرفت.

خبرنگاری از فریرا درباره تیم پرسپولیس پرسید و او جواب داد: ما با یک تیم ویژه و یکی از قوی ترین تیم های ایران رو به رو خواهیم شد که قهرمان لیگ است و بدون شک بازی سختی در انتظار ما است اما ما در خانه بازی می کنیم و این فرصت خوبی برای ما ایجاد می کند تا با پیروزی با حداکثر امتیازات مسیرمان را در آسیا ادامه دهیم.

سرمربی پرتغالی السد در پاسخ به سوالی درباره میزان فشار فعلی روی تیم با توجه به برنامه فشرده رقابت های لیگ و مسابقات قهرمانان آسیا، گفت: باید راهی پیدا کنیم تا با این فشار کنار بیایم اما در هر صورت هدف ما قهرمانی در لیگ و صعود از مرحله اول آسیا است و باید این موقعیت را بپذیریم. تنها واهمه من مصدومیت برخی بازیکنان است که ممکن است روی کار ما تاثیر بگذارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج