رئیسی: رای مردم در نظام مقدس، تشریفاتی نیست
۶۷۹۸۱۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۹
۸۵۱۴ 
تولیت آستان قدس رضوی گفت: اساس کشور ایران بر مبنای آرای مردمی است و رای مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی تشریفاتی نیست.

خبرگزاری ایرنا: تولیت آستان قدس رضوی گفت: تمامی افراد با هر سلیقه و گرایشی باید برای پیشرفت کشور تلاش کنند.

حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی دوشنبه شب در یادواره شهدای گردان 155 سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در مسجد دانشگاه بوعلی سینا، افزود: هیچ فرقی در بین احزاب برای کمک به پیشرفت کشور نیست.

وی ادامه داد: باید همه با هر سلیقه ای برای پیشرفت کشور تلاش کنند و بدانند که چند قطبی کردن جامعه به ضررمان است.

تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: هیچ نعمتی بالاتر از امامت، ولایت و کسی که پرچم دین را برافراشته نیست و اگر همه نعمت ها منهی ولایت را داشته باشیم، زندگی انسان فرقی با دیگر موجودات و حیات حیوانی و نباتی نخواهد داشت.

حجت الاسلام رئیسی ادامه داد: انسانیت انسان در زندگی تحت ولایت معنا پیدا می کند و اگر حکومت ایران فاقد ولایت بود هیچ فرقی با دیگر حکومت های جهان نداشت.

به گزارش ایرنا وی اظهارکرد: ولی فقیه جامع شرایط، حرف خدا را می زند و حکومت او به مثابه جانشینی امام زمان(عج) است.

**رای مردم تشریفاتی نیست

تولیت آستان قدس رضوی گفت: اساس کشور ایران بر مبنای آرای مردمی است و رای مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی تشریفاتی نیست.

حجت الاسلام رئیسی خاطرنشان کرد: مامون به خیال خود دنبال هضم جایگاه امامت در ولایت بود اما امام هشتم از فرصت به دست آمده برای نشر معارف دینی، تفسیر قرآن، حدیث و فرهنگ غنی علمی استفاده کردند.

وی ادامه داد: آن امام همام اقدام به تشکیل شبکه ای از نمایندگان بلاد اسلامی کرد و امامان بعد از ایشان نیز اقدام به تقویت این شبکه دینی، سیاسی و اجتماعی کردند.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: هیچیک از امامان در سیره و روش خود با ظلم کنار نیامدند چراکه ضدیت با استکبار و ظلم، اساس دین مبین اسلام است.

وی افزود: روش برخورد با ظلم هرکدام از امامان متفاوت بود و گاهی آنها علنی و برخی مواقع مخفیانه در مقابل ظلم می ایستادند اما هیچکدام از امامان با ظلم کنار نیامدند چراکه ارزش ها هیچگاه تغییر نمی کند.

حجت الاسلام رئیسی ادامه داد: عنوان نکنیم زمانی وقت مبارزه و زمانی وقت مذاکره با دشمن است، بلکه مذاکره هم روشی برای مبارزه است.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه برخی برای توجیه کم کاری خود عنوان می کنند که بخش زیادی از اقتصاد کشور زیر نظر نهادهای زیر مجموعه رهبر معظم انقلاب است، افزود: این افراد آدرس غلط می دهند چراکه 2 درصد اقتصاد کشور زیر نظر نهادهای زیر مجموعه معظم له است.

وی علت مشکلات را زاویه گرفتن از گفتمان نظام و انقلاب دانست و ادامه داد: هر جا به این گفتمان نزدیک شدیم شاهد سعادت بودیم.

تولیت آستان قدس رضوی قانون اساسی را میراث مترقی امام راحل اعلام و اضافه کرد: آنچه که توسط رهبر معظم انقلاب انجام می شود استمرار راه امام خمینی (ره) است.

حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه باید از یادواره شهدا درس گرفت، افزود: راه و مسیر شهیدان 'ما می‌توانیم' است و این امر در صورت استفاده از نیروی انسانی و ظرفیت های موجود میسر می شود.

به گزارش ایرنا وی تاکید کرد: هماهنگونه که در مرزها افتخار آفریدیم می توانیم با تکیه بر توان ملی به اقتصاد کشور رونق دهیم.

تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد: برخی فکر می کردند دیگران می توانند گره از مشکلات کشورمان باز کنند در حالیکه رفع گره باید توسط سرمایه های عظیم این کشور که بسیاری از مشکلات را حل کرده است، صورت گیرد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1396/12/01
هیچ رای تشریفاتی نیست حتی رای تتلو
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1396/12/01
خدا رحمت کنه پدرتو همین مردم باهمین ارا خانه‌نشینت کردن
پس سکوت کن
ادم‌عاقل بعداز شکست سکوت میکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
داره تبلیقات میکنه
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1396/12/01
شمام واسه جیب مبارکتون تلاش کنید
Iran, Islamic Republic of
03:12 - 1396/12/01
شعار کم دهید کار وعمل مخصوص مدیران ومسئولین است و شعار مخصوص مردم است
Iran, Islamic Republic of
06:25 - 1396/12/01
گره بازبشه خوبه وای لیشتر گره اندر گره اندر میشه ماتوان باز کردن ندتریم عحب بساطی
Iran, Islamic Republic of
08:16 - 1396/12/01
آقای رئیسی مردم شما را نمیخواهند . لطفا بروید
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1396/12/01
ولی مردم فقط زمان انتخابات مورد احترام مسولیت قرار میگیرن لطف سر از زیر برف بیارید بیرون ببینید چه اتفاقاتی داره میافته به مردم برسید مردم نامید نکنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج