پیدا کردن جایگزین مارسلو، دغدغه اصلی زیدان
۶۸۰۲۲۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۹
۷۳۰۶ 
سرمربی کهکشانی‌ها به دنبال پیدا کردن جایگزین مناسب برای ستاره برزیلی خود می‌گردد.

خبرگزاری میزان: مارسلو که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم زیدان محسوب می‌شود در بازی برابر بتیس با مصدومیت نسبتا شدیدی مواجه شد. موضوعی که ممکن است او را چند هفته از میادین دور کند.

با توجه به در پیش بودن بازی حساس برگشت برابر PSG آن هم در پاریس، زیدان به مسئولان کادر پزشکی تیمش دستور داده تا برنامه درمانی ویژه‌ای برای او تهیه کنند تا او برای بازی برگشت آماده شود.

البته سرمربی کهکشانی‌ها در حال بررسی گزینه‌های مختلف برای جایگزینی مارسلو است تا در صورت نرسیدن این بازیکن با مشکلی مواجه نشود.

زیدان در حال بررسی گزینه‌های مختلف است تا ببیند چه کاری می‌تواند در غیاب مارسلو انجام دهد.

در همین راستا شنیده می‌شود سرمربی رئال در صورتی که نتواند جایگزین مناسبی را برای مدافع برزیلی خود انتخاب کند با سه دفاع میانی بازی می‌کند و به نوعی تغییر تاکتیک خواهد داد. اتفاقی که با توجه به نتیجه بازی رفت دور از ذهن به نظر می‌رسد.

البته ناچو که امسال در اکثر بازی‌ها در غیاب واران زوج راموس در خط دفاعی بوده، محتمل‌ترین گزینه برای جایگزینی مارسلو است البته بازی در پست غیر تخصصی شاید به دغدغه زیدان تبدیل شود.

اگر این اتفاق رخ دهد رئال مادرید بر خلاف بازی‌های قبلی برای حملاتش از سمت چپ و قسمتی که دنی کارواخال در آن بازی می‌کند، برنامه ریزی خواهد کرد.

این در حالی است که طبق ادعای رسانه‌های اسپانیایی، تئو هرناندز 20 ساله دیگر گزینه زیدان برای دفاع راست است و سرمربی رئال در حال امتحان او در این پست است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج