حق امتیاز نمایشگر پرنده ثبت شد
۶۸۰۲۵۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
۹۲۷۷ 
شرکت سامسونگ حق امتیاز اختراع جدیدی برای یک نمایشگر پرنده ثبت کرده است. این دستگاه در حقیقت نمایشگری است که روی کوادکوپتر نصب می شود و خط دید کاربر را دنبال می کند.

خبرگزاری مهر: یک تولیدکننده دستگاه های الکترونیک حق امتیاز اختراع یک نمایشگر پرنده را ثبت کرده که مسیر دید کاربر را ردیابی کرده و درهمان جهت قرار می گیرد.

حق امتیاز نمایشگر پرنده ثبت شد

به گزارش نیواطلس، شرکت سامسونگ حق امتیاز اختراع جدیدی برای یک نمایشگر پرنده ثبت کرده است. این دستگاه در حقیقت نمایشگری است که روی کوادکوپتر نصب می شود و خط دید کاربر را دنبال می کند.

حق امتیاز نمایشگر پرنده ثبت شد

طبق حق امتیاز اختراع جدید، دستگاه مذکور شامل یک نمایشگر ال سی دی است که چهار پروانه دارد. تجهیزات این دستگاه مانند بقیه پهپادهاست.

به عبارت دیگر نمایشگر پرنده مجهز به واحد کنترل پرواز، منبع انرژی، ژیروسکوپ، حسگر حرکت، سرعت سنج، ردیاب موانع، جی پی اس و دستگاه موقعیت یاب وای فای است. همچنین یک حسگر در دستگاه صورت کاربر و نقطه دید او را ردیابی می کند. این حسگر نسبت به حرکات و دستورات صوتی کاربر واکنش نشان می دهد.

این پهپاد با استفاده از حسگرها زاویه خود را نسبت به کاربر حفظ می کند و اگر او به سمت دیگری نگاه کند، حرکت کرده و در مسیر نگاه او قرار می گیرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج