کمالوند: حضور افاضلی در نفت تاثیرگذار بوده است
۶۸۰۹۱۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
۳۸۴۳ 
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست پیش از بازی تیمش مقابل نفت تهران حضور یافت.

خبرگزاری تسنیم: فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر نفت آبادان در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر اظهار داشت: ابتدا باید حادثه اخیر پرواز تهران -یاسوج را تسلیت بگویم که با سهل انگاری رخ داد. تیم نفت بعد از مدیریت جدید شرایط خوبی دارد و حضور افاضلی در این تیم تاثیرگذار بوده است.

وی تصریح کرد: ما با تیمی بازی داریم که هم افاضلی کارش را بلد است و هم تیم مدیریتی خوبی دارد اما ما هم سعی می‌کنیم که دست پر از این بازی به آبادان برگردیم و خودمان را در جدول بالا بکشیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در رابطه با جایگاه تیم صنعت نفت آبادان تصریح کرد: نفت آبادان خدا را شکر وضعیت خوبی دارد و حتی می‌توانستیم فینالیست جام حذفی باشیم اگر آن اتفاقات رخ نمی‌داد ما در جام حذفی هم موفق‌تر می‌شدیم. در لیگ هم جایگاه خوبی داریم گرچه می‌توانستیم بهتر از این هم باشیم. شرایط خوبی داریم و خدا را شکر هواداران هم راضی هستند اما در مورد آینده اگر بخواهیم حرف بزنیم خیلی زود است. این مشخص است که ما فعلا تمام توان‌مان را می‌گذاریم تا در 5،6 بازی آینده هم نتایج خوبی بگیریم. الان نفت شرایط خوبی دارد و ماندنش در لیگ تثبیت شده و درحالی که قبلا به لیگ می‌آمد و حذف می‌شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج