ابوترابی: تجربه‌های غلط را تکرار نکنیم
۶۸۱۲۲۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
۶۹۸۲ 
امام جمعه موقت تهران با اشاره به سرمایه‌های موجود در آموزش و پرورش گفت: عدم توازن سرمایه و بهره‌وری چالش ایجاد می‌کند، اما افزایش بهره‌وری موجب رشد می‌شود نه تزریق منابع.

 ایسنا نوشت: امام جمعه موقت تهران با اشاره به سرمایه‌های موجود در آموزش و پرورش گفت: عدم توازن سرمایه و بهره‌وری چالش ایجاد می‌کند، اما افزایش بهره‌وری موجب رشد می‌شود نه تزریق منابع.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد در مراسم اختتامیه هجدهمین نشست مدیران استان، سرپرستان پردیس‌ها و مراکز در بندرعباس، دانشگاه فرهنگیان را مهد آموزگاران و معلمان نظام جمهوری اسلامی دانست و عنوان کرد: این دانشگاه در دسترسی به اهدافی که برای آن تاسیس شده از توفیقات روزافزون برخوردار باشد.

وی با بیان اینکه در دوران ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی نباید تجربه های غلط را تکرار کنیم، گفت: باید تمام قدم هایی که برمی داریم عالمانه با بالاترین غناء و پشتوانه ملی باشد تا مورد رضایت خداوند، امضای اهل بیت و مثمر ثمر واقع شود.

امام جمعه موقت تهران با تاکید بر بهره گیری از تمامی اندیشه ها و تجارب برای پرورش دانش آموختگان علمی، اخلاقی و مهارتی در دانشگاه فرهنگیان خاطرنشان کرد: در این دانشگاه باید بهترین ها وارد شده و با یک دوره آموزشی مطابق با نیاز های تربیت کشور پرورش یابند.

وی با اشاره بر ضرورت بازبینی محتوا و منابع درسی، تولید فکر و اندیشه و استفاده از آخرین دستاوردها در این دانشگاه اظهار کرد: بهترین شاخص برای ارزیابی دانش آموختگان برخورداری آنان از آموزش و مهارت است.

امام جمعه موقت تهران عدم اتخاذ تصمیم درست در زمان درست را از چالش های پیش روی مدیریت ها برشمرد و گفت: کمال عقلانی و تصمیم درست منشاء تحول خواهد بود، به آنچه دارید اکتفاء نکنید و با فکر بررسی و ارائه راهکار موجب جهش تعلیم و تربیت کشور شوید.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1396/12/04
تجربه های غلط زمانی تکرار نمیشه که مسببینش تنبیه بشن نه اینکه هنوز به کار خودشون ادامه میدن
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1396/12/04
متاسفانه کسی به فکرغلط وصحیح نیست مدنظرهمه نگداشتن ریاست به هرقیمتی ناامیدی هم ازهمین جاست
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1396/12/04
مدیران دانا= کشور آباد
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1396/12/04
یاد داستان اون روباهه افتادم که چشم درد داشت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج