هشدار جدی وزیر اطلاعات بعد از حادثه پاسداران
۶۸۲۸۴۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۰
۱۳۱۹۲ 
وزیر اطلاعات هشدار داد: با کسانی که زبان مدارا را نمی‌دانند و نمی‌فهمند به ناچار با همان زبانی که می‌فهمند رفتار می‌شود.

خبرگزاری مهر: سیدمحمود علوی پس از دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت محمدعلی بایرامی اظهار داشت: ما در قبال حفظ امنیت مردم و کسانی که با هر مرام و عقیده‌ای مشغول زندگی باشند خود را مسئول می‌دانیم، اما هر کسی با هر عقیده‌ای اعم از شیعه، سنی، صوفی یا اهل حق اگر پا را از زندگی شخصی فراتر بگذارند و امنیت مردم را هدف بگیرند خود را موظف می‌دانیم که با آنان برخورد و از امنیت ملی دفاع بکنیم.

وی با اشاره به واقعه اخیر خیابان پاسداران تصریح کرد: در این واقعه نیز، بحث یک مجموعه نیست بلکه عده اندکی در این ناامنی‌ها نقش داشتند که حتی خلاف رضایت بسیاری از هم کیشانشان دست به این وحشی گری‌ها زدند و در این اقدامات ضدامنیتی، اوباشگری‌ها و آشوب‌ها با آن گروه اندک همراه نشدند.

علوی هشدار داد: ما خود را در قبال تامین امنیت کسانی که مانند شهروند زندگی می‌کنند با هر عقیده‌ای که باشند مسئول می‌دانیم و امنیت را برقرار می‌کنیم، اما افرادی که امنیت ملی را سلب کنند و به آرامش مردم آسیب بزنند با هر اعتقادی باشند برای ما فرقی نمی‌کند با قدرت و قاطعیت با آنان برخورد می‌کنیم و اینکه مدارای جمهوری اسلامی را تفسیر به ضعف کنند اشتباه بزرگی است که ممکن است مرتکب شوند و برای خود و مردم مشکل ساز شوند.

وزیر اطلاعات افزود: اما خیلی زود متوجه می‌شوند و متوجه شدند که اگر جمهوری اسلامی ایران با مدارا و تسامح برخورد کرد از سر ضعف نبود بلکه نشانه این است که نظام دوست دارد مسائل را با ملایمت، مدارا و آرامش حل و فصل کند.

وی بار دیگر هشدار داد: با کسانی که زبان مدارا را نمی‌دانند و نمی‌فهمند به ناچار با همان زبانی که می‌فهمند رفتار می‌شود.

وزیر اطلاعات، امنیت بی نظیر ایران را در میانه منطقه پرآشوب غرب آسیا به رغم انواع توطئه‌های دشمن علیه کشورمان برای آنان غیرقابل تحمل دانست.

علوی امنیت کشورمان را مرهون تلاش و مشارکت مجموعه نیروهای مسلح، دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی و نهادهای ذیربط دانست و گفت: ثمره این همکاری سبب شده است که در دنیای پرآشوب در اطراف کشورمان، امنیت در ایران برقرار است و طبعا چنین امنیتی برای دشمنان نمی‌تواند قابل تحمل باشد.

وی افزود: باوجود تمام توطئه‌ها و سرمایه گذاری دشمنان برای ناامنی در ایران بازهم کشورمان از این امنیت بی بدیل برخوردار است به همین علت هر لحظه دست به توطئه می‌زنند و سعی می‌کنند وطنمان را ناامن کنند و به آشوب بکشانند، اما تاکنون کمترین نتیجه و موفقیتی نداشته اند.

علوی تصریح کرد: متاسفانه بعضی از افراد و مجموعه‌ها به علت فهم و درک نادرست از مسایل قدر این امنیت را نمی‌دانند و با تحریک دشمن وارد حرکات و اقدامات خلاف و مغایر با امنیت ملی می‌شوند و دستگاه‌های امنیتی را ناچار می‌کنند که با آنان مواجه شوند و به اقدامات ضدامنیتی آنان پاسخ بدهند تا آسایش و امنیت از مردم سلب نشود.

وی گفت: در واقعه اخیر در خیابان پاسداران نیروی انتظامی که در خط مقدم بود این افتخار را داشت که با خویشتنداری، ملایمت و مدارا حتی با افرادی که رفتار وحشیانه داشتند آنان را به آرامش و تعامل دوستانه و شهروندی دعوت کردند، زیرا آنان نیز به عنوان شهروند باید از امنیت برخوردار باشند و البته نباید به امنیت دیگر شهروندان آسیب بزنند.

وزیر اطلاعات افزود: در این واقعه شماری از عزیزانمان شهید شدند که شهادت آنان برای ملت و خانواده‌های عزیزشان مایه مباهات است که چنین فرزندان شایسته‌ای را تربیت و به اسلام و انقلاب اسلامی تقدیم کردند و این اسباب سربلندی برای فرماندهی معظم کل قوا نیز هست که چنین سربازان فداکار و جان برکفی تحت امر ایشان انجام وظیفه می‌کنند چنانکه باعث عزت و سربلندی نیروی انتظامی نیز هست.

علوی گفت: با آنکه جنگ تحمیلی پایان یافته و بسیاری از نیروهای مسلح عرصه جنگ و رزم را پشت سر گذاشته اند، اما نیروی انتظامی همچنان در همه جا از دل شهرها گرفته تا مرزها جانشان را در کف دست گرفته و در خط مقدم برای حفظ امنیت ملی جانفشانی و فداکاری می‌کنند.

وی ابراز امیدواری کرد که خون این شهیدان، خون تازه‌ای را در رگ‌های جامعه تزریق کند که قطعا تزریق خواهد کرد و باردیگر عطر شهادت را در کوچه‌های شهرها خواهد پراکند که تا چنین است دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

علوی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ما باردیگر ثابت کردند که آماده اند جان و خون خود را برای حفظ انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هدیه بکنند و با جامه خونین به لقاء الله بپیوندند، اما سلب امنیت ملی را از جانب عده‌ای نادان و اراذل و اوباش تحمل نکنند.

انتشار یافته: 28
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1396/12/07
باشه دیگه بچه های خوبی میشیم خفه میشوییییییییییییم :)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
بفرما چند نفر را بکش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
چطوري درويش داعشي!؟تو هم اتوبوسي ميري و 5 خانواده رو داغون ميكني؟
جمشید
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
در مقابل ظلم باید ایستاد.حالا هر کی میخواد باشه.من هم به خانواده مأمورین و هم به خانواده دراویش بابت از دست دادن. عزیزانشان تسلیت عرض میکنمک
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1396/12/07
امنیتی که به قیمت از بین رفتن آزادی بشه مفت نمی ارزه. سانسور نکن فقط.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
با قمه اومدن تو خيابون و حدود 100 ماشين مردم رو چپ كردن و خورد كردن و ريختن تو خونه مردم و له كردن آدما مثله بازي هاي كامپيوتري با اتوبوس از كي تاحالا شده آزادي؟
جمشید
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
داداش وقتی یه عده با شمشیر بیان خب اینا هم با قمه میان.فقط اونجا عزیزانمون ار پی جی کم داشتن
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1396/12/07
نباید در چنین حوادثی فردی کشته شود لازم است مسیولین امر جامع نگر باشند ودست بدخواهان را بخوانند تا خون بیگناهی ریخته نشود
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1396/12/07
خودتان مگر زبان میفهمید وظیفه سپاه و ارتش همایت و حفاظت از مردمه نه قتل عام و ضرب و شتم دورود بر شرف ارتش
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1396/12/07
خدا بیامرزدشان واقعا از دست دادن عزیز آن برای پدر مادر سخته بای جای پدر مادر این عزیزان باشی تا بفهمی چه سختی را دارن تحمل میکنن امیدوارم مشکلات کشورمان با گفتگو و همت مسولیت حل شود درگیری به نفع هیچ کس نیست
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1396/12/07
اوک پلیسی که دختر مردوم را با وحشیگری هل داد چیشد؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
هر کی خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
همون دختر بچه ايستگاه رئيس پليس رو گرفته بود داشت مسخرش ميكرد!!!!(اخلال؟...اختلال)دختري كه كشف حجاب كرده رو انتظار داشتي چيكار كنن؟در ضمن دوساعت اون بالا بود!هوا داشت تاريك ميشد و داشت يواش يواش اغتشاش ميشد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
شیرمادرحلالش
مرحبابه غیرتش
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1396/12/07
ادبیات خوبی به کار نبردی...گفتار و رفتار هر انسانی نشانه شخصیت اوست.متاًسفم
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1396/12/07
حاجی شنیدی میگن اب از سرگذشته پس مواظب باش بیشتر مردم ب این نتیجه نرسند وگرن براتون گرون تموم میشه
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1396/12/08
شهادت افتخار است اما نباید جان عزیزانمان به این راحتی از بین برود . حتی کشوری مثل آمریکا که خود را مهد آزادی میداند به پلیسش آنقدر اقتدار میدهد که با کمترین احساس خطر از خودشان دفاع میکنند . ما نباید جو گیر صحبتهای آنها شویم .
Iran, Islamic Republic of
05:13 - 1396/12/08
من گفتم سپاهیهاکشته شدن خداصبر بده بد بود اخه ادمبن تومنو کشتی عجب بساطی
Iran, Islamic Republic of
07:11 - 1396/12/08
مظلومترین قشر همین دراویش بودند اینقدر اونارو تحریک کردین تا بتونید دست آویزی برای ضرب وشتم پیدا کنید اونا از خودشون دفاع کردند بقول معروف : جواب های هویه
Iran, Islamic Republic of
07:27 - 1396/12/08
هشدار به همه باید داد .... مخصوصاً مسؤلان کشور ...
...... رسیدگی درست باشد و مسئولان کشور وظیفه شان و حکم و دستورات الهی
را به درستی انجام دهند کار به هشدار نخواهد رسید ........
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1396/12/08
با خوندن این نظرات خیلی چیزهارو میشه فهمید مسولین خودشونو زدن به خواب بیدار هم نمیشن
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1396/12/08
شهید مدافع امنیت؟؟؟؟ این دیگه صیغه جدیده!؟ مردم معترض هم که کشته میشن معتاد و لاابالی و عامل بیگانه..... رسما مردم رو چند دسته کردین. تفرقه بندازی و.....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج