گرایی: غفلت کردم و طلا از دستم پرید
۶۸۵۴۷۳
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
۱۰۲۷۰ 
دارنده مدال برنز کشتی فرنگی قهرمانی جهان با بیان اینکه مسئولان ورزش حمایت مالی از کشتی ندارند گفت: باید بررسی شود که چرا خادم تصمیم به استعفا گرفته است.

ایسنا: دارنده مدال برنز کشتی فرنگی قهرمانی جهان با بیان اینکه مسئولان ورزش حمایت مالی از کشتی ندارند گفت: باید بررسی شود که چرا خادم تصمیم به استعفا گرفته است.

محمدعلی گرایی درباره کسب مدال نقره در رقابت های قهرمانی آسیا اظهار کرد:در دیدار فینال برابر حریف چینی پیش بودم اما بر اثر یک لحظه غفلت متاسفانه امتیاز از دست دادم و شکست خوردم.هدفی جز کسب مدال طلا نداشتم و به لحاظ آمادگی روحی و بدنی در شرایط خوبی بودم اما اشتباهی که مرتکب شدم باعث شد مدال طلا از دستم برود. قول می دهم در میادین پیش رو جبران کنم و بار دیگر باعث شادی دل هموطنانم شوم.

وی در ادامه با اشاره به استعفای رسول خادم گفت:رسول خادم مدیری کاردان است و به کشتی ایران معنا داده است و باید جستجو کرد که چرا این مرد زحمتکش کشتی کارش به اینجا رسیده که بهترین راه ایستادن را ناایستادن تعبیر کرده است.
دارنده مدال برنز جهان افزود: البته شاید شرایط به گونه ای رقم خورده است که دیگر شرایط کار برای رسول خادم مهیا نبود، چراکه در این چند سال از سوی مسئولان حمایت جدی در کار نبود و رسول خادم و کشتی گیران را بدون سلاح به میدان فرستاده بودند.
گرایی تأکید کرد: خادم در سخت ترین شرایط و در راه های ناهموار، راهنمای کشتی و کشتی گیران بوده و کشتی را در مسیر درست خود قرار داده است. البته با وجودیکه خادم از همه چیز خود گذشته و تمام آبروی خود را برای کشتی گذاشته است، متولیان ورزش کشور حمایت مالی لازم را از کشتی نمی کنند.
وی خاطرنشان کرد: به نظر بنده در حال حاضر دغدغه مسئولان ورزش کشور فوتبال شده است و ورزش ملی تنها مانده و برای من تعجب آور است که رئیس اتحادیه جهانی دو بار به ایران آمده اما رئیس جمهور با وی دیداری نداشته اما رئیس فدراسیون جهانی فوتبال دو بار با رئیس جمهور دیدار کرده است.
فرنگی‌کار تیم ملی در پایان گفت: از رسول خادم بعنوان عضوی از خانواده مظلوم و غیور کشتی می خواهم که در مرکز این میدان سهمگین بماند و از کیان کشتی دفاع کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج