قاسمی: امیدوارم مسئولان درد دل‌های خادم را بشنوند
۶۸۵۵۰۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
۴۲۰۵ 
کشتی گیر سنگین وزن تیم ملی ایران گفت: امیدوارم مسئولان درد دل های رسول خادم برای کشتی را بشنوند و مشکلات متعدد ورزش ملی کشور را مرتفع کنند.

خبرگزاری فارس: کشتی گیر سنگین وزن تیم ملی ایران گفت: امیدوارم مسئولان درد دل های رسول خادم برای کشتی را بشنوند و مشکلات متعدد ورزش ملی کشور را مرتفع کنند.

کمیل قاسمی با بیان این مطلب افزود: خادم زندگی خودش را وقف کشتی کرده است و با تمام وجود برای اعتبار این رشته تلاش نموده است.

وی ادامه داد: مشکل خادم فقط مسئله مبارزه نکردن با رژیم اشغالگر قدس نیست و بعد مگر می گوید که برویم با آن ها مبارزه کنیم. آقا رسول، خادم کشتی است و می گوید که مسئولان ارشد نظام این موضوع را تعیین تکلیف کنند و در کنار کشتی گیر، مربی و ورزشکار باشند.

دارنده مدال نقره المپیک تصریح کرد: اداره کردن فدراسیون کشتی کار آسانی نیست اما هیچ کس نمی بیند می گویند برای اداره کشتی باید خودکفا باشیم اما مگر حدود 15 درصد بودجه دولتی چیست که هنوز نیمی از آن را پرداخت نکرده اند و چرا این به صورت عملی حمایت خود را اعلام نمی کند.

دارنده مدال برنز المپیک خاطرنشان کرد: در دل های کشتی زیاد است. وقتی دوبار رئیس جمهور محترم با بلاتر و اینفانتیتو روسای فیفا دیدار می کند ولی یکبار برای لالوویچ وقت گذشته نمی شود، وقتی فوتبالیست ها را به دیدار می پذیرند و کشتی گیران را نه، اینا فقط بخشی از درد و دل های ما و آقا رسول است.

وی در پایان گفت: قطعا نبود خادم در کنار ملی پوشان در آسیایی قرقیزستان در کسب نتیجه مورد نظر موثر بوده است و مطمئنا کادر فنی و بچه های از نظر روانی تمرکز لازم را نداشته اند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج