پیش بازی منچستریونایتد - لیورپول
۶۸۸۲۱۵
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
۵۵۱۴ 
دو تیم منچستریونایتد و لیورپول، امروز در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

ورزش سه: دو تیم منچستریونایتد و لیورپول، امروز در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. در حالی که چلسی در تعقیب دو تیم است، از همین رو این دیدار برای هر دو تیم از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود.

اخبار تیم‌ها

در فصل 17-2016، لیورپول با وجود تعدد مصدومین، توانست با گل دقایق پایانی به پیروزی برسد. این فصل، با سیستم چرخشی یورگن کلوپ، فشار فیزیکی روی بازیکنان کاهش یافته و این موفقیت را می‌توان در تعداد کمتر مصدومین دید. هر چند که ناتانیل کلاین مدت زیادی است از میادین به دور است ولی لیورپول باز هم مصدوم‌هایی دارد. جورجینیو واینالدم و بن وودبرن به علت بیماری شاید به این بازی نرسند. یونایتد مصدوم‌هایی در خط میانی دارد و فلینی و هررا نمی‌توانند تیمشان را همراهی کنند. فیل جونز، روخو و بلیند نیز از خط دفاعی غایب هستند و زلاتان نیز به علت مصدومیت از ناحیه زانو شاید نتواند تیمش را همراهی کند.

پیش بازی منچستریونایتد - لیورپول

فرم اخیر

یونایتد در حال حاضر در رده دوم جدول است و 2 امتیاز با لیورپول فاصله دارد ولی هیچکس نمی‌تواند اذعان کند که آنها در چند ماه اخیر خوب بازی کرده اند. آنها در 7 بازی اخیرش، 4 پیروزی به دست آورده‌اند، مقابل تاتنهام و نیوکاسل به پیروزی رسیده، مقابل چلسی به پیروزی آسانی دست یافت، دهندل کریستال پالاس دچار مشکل شد و 2-0 عقب افتاد و توانست در نهایت 3-2 پیروز شود.

لیورپول اما در 27 بازی اخیرش تنها 2 شکست داشته و نمایش‌های فوق العاده ای به خصوص در فاز هجومی داشته اند. آنها اخیرا در چمپیونزلیگ نیز با اقتدار به جمع 8 تیم رسیده اند و این در حالیست که یونایتد در دیدار رفت خود در چمپیونزلیگ مقابل سویا دچار مشکل شده است.

پیش بازی منچستریونایتد - لیورپول

دیدارهای اخیر

لیورپول در حالی دیدار رفت را در آنفیلد برگزار کرد که از 5 بازی قبلش تنها 1 پیروزی کسب کرده بود ولی یونایتد فصل را بسیار خوب شروع کرد و نتایج بسیار خوبی به دست آورد تا تساوی مقابل لیورپول، در واقع فرم خوب آنها را دچار افت کند.

این چهارمین تساوی پیاپی بین دو تیم بود. لیورپول از مارس 2014 در لیگ موفق به شکست دادن یونایتد نشده است. آخرین پیروزی آنها در لیگ به زمان دیوید مویس بازمی‌گردد، هر چند که در لیگ اروپا موفق شده اند شیاطین سرخ را شکست دهند.

شرایط یونایتد

شیاطین سرخ در هفته های اخیر نتوانسته اند بازی‌هایی که همه از آنها انتظار دارند را به نمایش بگذارند. ژوزه مورینیو به نظر واقعیت را قبول کرده که بازیکنانی مثل پل پوگبا در سیستم او ناراحت و ناراضی هستند. در غیاب هررا و فلینی، مورینیو بار دیگر باید از ماتیچ، پوگبا و مک‌تومینای استفاده کند. مک تومینای پیش تر نیز برای یونایتد به میدان رفته بود و روز دوشنبه مقابل پالاس، در بین دو نیمه با راشفورد تعویض شد.

پیش بازی منچستریونایتد - لیورپول

معمای سانچس

شاید هنوز زود باشد که راجع به آمار صحبت کنیم ولی یونایتد در 25 درصد بازی هایی که سانچس برایش به میدان رفته شکست خورده است که وقتی او نیست، این آمار به 17 درصد کاهش می‌یابد. هنوز مشخص نیست که دقیقا چرا مهاجم شیلیایی خریداری شده است. مشخصا او بازیکن بسیار با استعدادی است ولی وظیفه ای که قرار است در تیم انجام دهد دقیقا چیست؟ در حال حاضر، به نظر تنها فقط هماهنگی عالی لینگارد و مارسیال را از بین برده است.

رویکرد لیورپول

مقابل یونایتد در آنفیلد، لیورپول بسیار با نظم بود. آنها با نظم پرس می‌کردند و احتمالا به خاطر فرم ضعیف حریف توانستند موقعیت‌های یونایتد را به یک موقعیت محدود کنند. با این حال لیورپول در اولدترافورد نیز رویکردی مشابه پیش رو خواهد داشت؛ ولی آنها اخیرا انقدر خوب کار کرده اند که همه منتظرند شاگردان کلوپ مقابل یونایتد نتایج درخشان کسب کنند. با این حال هیچ کدام از تیم‌ها چیزی برای از دست دادن ندارند. هر 2 به دنبال تثبیت جایگاه در 4 رده اول جدول و چلسی که در تعقیب آنهاست.

ترکیب احتمالی

پیش بازی منچستریونایتد - لیورپول

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج