روشن: آن‌ها تاکتیک دارند، ما غیرت!
۶۹۰۳۲
۰۴ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۰
۲۸۸۳ 
پیشکسوت استقلال می‌گوید شکست 2 بر صفر این تیم برابر سئول کره جنوبی کار آبی‌پوشان را در بازی برگشت دشوار می‌کند و آن‌ها برای صعود نیاز به یک معجزه دارند.
ایسنا: پیشکسوت استقلال می‌گوید شکست 2 بر صفر این تیم برابر سئول کره جنوبی کار آبی‌پوشان را در بازی برگشت دشوار می‌کند و آن‌ها برای صعود نیاز به یک معجزه دارند.

حسن روشن درباره شکست استقلال برابر اف سی سئول کره جنوبی در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: فکر می‌کنم استقلالی‌ها هنوز در باد پیروزی خود برابر تیم تایلندی خوابیده بودند. باز هم شاهد بودیم که خط دفاع استقلال متزلزل ظاهر شد. روی صحنه گل دوم سئول 7 بازیکن استقلالی‌ در محوطه جریمه حضور داشتند اما مهاجم این تیم با یک حرکت دو نفر را گول زد و توپ را وارد دروازه کرد.

او ادامه داد: مشکل فنی استقلال عدم تفاهم مدافعان، هافبک‌های دفاعی و دروازه‌بان تیم است. با این نتیجه کار استقلال در تهران خیلی سخت شد اما امیدواریم که بتوانیم تیم کره‌ای را ببریم و راهی فینال شویم. آن‌ها در تهران برای مساوی به میدان نمی‌آیند. مد شده که می‌گویند استقلال در خارج از خانه بهتر نتیجه می‌گیرد و در آزادی مقابل حریفان استرس می‌گیرد اما نباید این طور باشد.

پیشکسوت استقلال با بیان اینکه استقلال برای صعود به معجزه نیاز دارد گفت: یک تیم نباید هر سال ارکان خط دفاعی‌اش را تغییر دهد. اینکه خسرو حیدری در این بازی غایب بود و می‌گویند که غیبت او مشکل بزرگی برای استقلال بوده، درست نیست. وقتی بازیکن تاثیرگذاری به میدان نمی‌رود باید سیستم تیم را طور دیگری چید. ما که نباید دل‌مان فقط به خسرو خوش باشد. البته مسائل داخلی هم یک مقدار در این شکست تاثیر داشت. بازیکنان تمرکز لازم را در خیلی از دقایق بازی نداشتند. قول‌هایی که به بازیکنان داده شده ولی عملی نشده، تمرکز آن‌ها را به هم زد.

روشن گفت: وقتی در این شرایط تیم می‌بازد، نه بازیکن می‌تواند حرفی بزند و نه مدیران باشگاه برای حل کردن مسائل مالی قدم برمی‌دارند. جمع کردن این تیم خیلی سخت است البته قلعه‌نویی هنر این کار را دارد. فصل‌های قبل هم استقلال بد شروع می‌کرد اما در ادامه خوب می‌شد.

وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند استقلال در بازی برگشت با چه تاکتیکی می‌تواند بر تیم کره‌ای غلبه کند گفت: قلعه‌نویی بعضی وقت‌ها می‌گفت می‌خواهیم با سیستم 3 – 3 – 4 بازی کنیم. این خیلی کار خوبی است که با سه مهاجم به مصاف حریف برویم. در این صورت آن‌ها مجبورند با 5 مدافع حملات تیم را دفع کنند. اگر استقلال در کره با دو، سه هافبک دفاعی بازی می‌کرد، در تهران باید از هافبک‌های خود کم کند و به جایش مهاجم به زمین بیاورد. ما روی شوت، شانس و غیرت به گل می‌رسیم اما کره‌ای‌ها تاکتیک دارند و اگر تاکتیک ثبات داشته باشد بر غیرت می‌چربد. همان طور که قلعه‌نویی گفته بود که در بین دو نیمه بازی با بوریرام به بازیکنان گفته‌ایم غیرت‌تان کجا رفته، در آن بازی به خاطر غیرت بردیم اما در تهران و مقابل سئول کار سخت است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج