ترافیک در مسیر بهشت زهرا فروکش کرد
۶۹۱۴۱۵
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
۵۹۱۲ 
رئیس مرکز اطلاعات پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به فروکش کردن ترافیک صبحگاهی در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا (س) از اوج‌گیری مجدد تردد در این محدوده از بعد از ظهر امروز خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: رئیس مرکز اطلاعات پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به فروکش کردن ترافیک صبحگاهی در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا (س) از اوج‌گیری مجدد تردد در این محدوده از بعد از ظهر امروز خبر داد.

سرهنگ محمد رازقی با اشاره به حجم بالای تردد به سمت بهشت زهرا (س) طی روز گذشته و امروز اظهار کرد: با توجه به رسم همشهریان تهرانی برای زیارت اهل قبور در آخرین پنجشنبه و جمعه سال، از روز گذشته شاهد افزایش تردد به سمت بهشت زهرا (س) هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: از صبح امروز ترافیک در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا سنگین و پرحجم بوده ولی در دقایق اخیر از حجم این ترددها کاسته شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر ترافیک در مسیرهای برگشت از بهشت زهرا (س) پرحجم است و تردد در مسیر جنوب به شمال بزرگراه خلیج فارس و محور قدیم تهران قم به صورت پرحجم ادامه دارد.

رازقی با بیان اینکه وضعیت ترافیک در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید هاشمی بهتر از سایر مسیرهای این محدوده است افزود: پیش بینی می‌شود با فروکش کردن ترافیک صبحگاهی در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا (س)، از بعد از ظهر مجدداً حجم تردد در این معابر اوج بگیرد و از این رو لازم است تا با صبوری بیشتری در این مسیرها تردد کنند.

وی در پایان از کسانی که قصد زیارت اهل قبور در بعد از ظهر امروز را دارند خواست تا حتی‌المقدور از مترو استفاده کرده و در صورت استفاده از وسیله نقلیه شخصی، به هشدارهای پلیس توجه کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج